Vakıfbank'tan 39 Bin TL'ye Ev, 95 Bin TL'ye 2. El Araba Satışı!

Vakıfbank ev ve ikinci el araba satın almak isteyenlere uygun fiyatlarla satış yapmaya devam ediyor. 

EMLAK HABERLERİ 18.07.2021 - 14:24 18.07.2021 - 15:33 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil ve ev satışları her dönem oldukça büyük ilgi görmüştür. Son dönemlerde hem otomobillerin hem de evlerin fiyatları ciddi anlamda yükselince düşük maliyetlerle satış imkanları araştırılmaya başlandı.

Ev ve araba sahibi olmak isteyen vatandaşlar kendilerine uygun fiyatlarla satış yapılan kanallara dair sorgulamalarını sürdürüyorlar. Uygun fiyatlı ev ve araba satışlarında son dönemlerin en gözde satış kanalı bankalar yoluyla gerçekleştirilen satışlar oluyor. 

BANKALAR NEDEN DÜŞÜK FİYATA EV VE 2. EL ARABA SATIŞI YAPIYOR?

Türkiye'de bankacılık sisteminde bankalar kredi vermiş oldukları müşterilerine karşı herhangi bir olumsuz durum yaşanması durumunda kendilerini garantiye alıyorlar. Bu garanti yolu da evlere ve araçlara ipotek tesis etmek oluyor.

Kullandıkları taşıt, konut veya ihtiyaç kredisi için evlerini ve arabalarını teminat gösterip bu mallar üzerinde banka lehine ipotek tesis edilmesine izin veren müşteriler bazen çektikleri kredinin borçlarını ödeyemiyorlar. 

Kredi geri ödemelerinde aksama yaşanan müşterilerin mülkiyetlerinde olan evler ve arabalar belirli bir kanuni sürecin sonunda bankaların mülkiyetine geçiyor. Bu durumda da bankalar mülkiyetlerine aldıklar evleri ve arabayı nakit paraya çevirmek zorunda kalıyorlar.

Bankalar ellerinde bulunan evleri ve arabaları piyasanın altında bir fiyatla satışa çıkararak elde ettikleri gelir ile kredi kullandırmada yaşadıkları zararı gideriyorlar. Bunun için de bu evlerin ve arabaların kısa bir sürede satılması gerekiyor.

VAKIFBAN'TAN UYGUN FİYATA SATILIK EVLER VE ARABALAR

Vakıfbank da yoğun bir şekilde müşterilerine kredi veren bankalar arasında bulunuyor. Bundan dolayı da mülkiyetine geçen evler ve arabalar banka tarafından sıklıkla satışa çıkarılıyor. Vakıfbank ev ve araba ilanlarını sürekli güncellerken bu ilanları resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyuruyor.

VAKIFBANK GÜNCEL KONUT SATIŞ İLANLARI

vakıfbank satılık ev ilanları

Vakıfbank güncel konut satış ilanlarına göre her bütçeye uygun ev bulabilmek mümkün. Bunun için konut satış ilanlarının kapsamlı bir şekilde araştırılması gerekiyor. Emlak365 okurları için Vakıfbank konut satış ilanlarının bazılarını inceledik. İşte satışı yapılan evler ve kaçırılmayacak fiyatları:

-İstanbul'un Pendik ilçesi Kavakpınar Mahallesi'nde 4+1 apartman dairesi 342 Bin TL'ye satışta
-Ankara'nın Kazan ilçesi Atatürk Mahallesi'nde 3+1 apartman dairesi 130 Bin TL'ye satışta 
-Osmaniye'nin Merkez ilçesi Fakıuşağı Mahallesi'nde 1+1 apartman dairesi 39 Bin TL'ye satışta 
-Amasya'nın Merkez ilçesi Akbilek Mahallesi'nde 3+1 apartman dairesi 75 Bin TL'ye satışta 
-Kocaeli'nin Kartepe ilçesi Arslanbey Mahallesi'nde 2+1 apartman dairesi 88 Bin TL'ye satışta 

VAKIFBANK UYGUN FİYATLI 2. EL ARABA İLANLARI

vakıfbank ikinci el araba satış ilanları

Vakıfbank'ın 2. el otomobil satış ilanları ile uygun fiyata araç satın alma imkanı veriliyor. İşte Vakıfbank'ın otomobil satış ilanlarından bazıları:

-2012 model Renault Fluence 95 Bin TL'ye satışta 
-2015 model Renault Clio 120 Bin TL'ye satışta 
-2016 model Renault Symbol 124 Bin TL'ye satışta 
-2017 model Ford Focus 185 Bin TL'ye satışta
-2018 model Hyundai Elantra 190 Bin TL'ye satışta

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@