Vakıfbank'tan 82 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık Konut İmarlı Arsalar! 

Vakıfbank'tan uygun fiyatlarla gayrimenkul satışlarına devam ediliyor. Vakıfbank arsa yatırımı yapmak isteyenlere kelepir fiyatlarla konut imarlı arsa satışı yapıyor.

Emlak Haberleri 05.12.2021 - 22:43 05.12.2021 - 22:43 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de en çok kullanılan yatırım modellerinden birisi de gayrimenkul yatırımı olmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda en çok kazanç sağlayan gayrimenkul yatırımlarından birisi de arsa yatırımları oluyor. Konut imarlı arsalar ise en yüksek kazanç getiren gayrimenkul yatırımı olarak biliniyor. Konut imarlı arsaların fiyatları yüksek kar marjından dolayı genellikle daha yüksek oluyor. 

KONUT İMARLI ARSALAR YÜKSEK KAZANÇ GETİRİYOR!

Arsa yatırımı yapmak isteyenler konut imarlı arsa bulduklarında yüksek bedelleri gözden çıkarabiliyorlar. Üzerinde konut inşa edilecek arsalar sahiplerine çok ciddi kazançlar getirebiliyorlar. Bundan dolayı da konut imarlı arsaların satışlarına çok büyük bir ilgi gösteriliyor. 

Arsa satın alarak karlı bir yatırım yapmak isteyenlere bankalar çok önemli fırsatlar sunmaya devam ediyorlar. Özellikle Vakıfbank tarafından yayınlan son satış ilanlarına göre konut imarlı arsalar çok da uygun fiyatla satışa sunuldu. Vakıfbank'tan arsa satın almak isteyenler ise bu arsa satış ilanlarını kapsamlı bir şekilde inceliyorlar. İşte Vakıfbank'ın kelepir fiyatlarla satışa çıkardığı konut imarlı arsalarının listesi...

VAKIFBANK'TAN KELEPİR FİYATLARLA SATILIK KONUT İMARLI ARSALAR!

Vakıfbank tarafından yayınlanan arsa satış ilanına göre GazianteP'in Yavuzeli ilçesinde Hürriyet Mahallesi'nde bulunan konut imarlı 695 metrekare büyüklüğündeki arsa 99 Bin TL'lik fiyatla satılıyor. 

Vakıfbank'ın bir diğer arsa satış ilanına göre ise banka Ankara Polatlı'daki bir arsayı satışa çıkardı. Gedikli Mahallesi'Nde yer alan arsanın büyüklüğü 1.342 metrekare olarak açıklandı. Konut imarı bulunan bu arsa için ise Vakıfbank 176 Bin TL fiyat belirledi. 

vakıfbank konut imarlı arsa satışı

Yine Vakıfbank tarafından yayınlanan konut imarlı arsa satış ilanına göre Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde Şentepe Mahallesi'nde bulunan 1.303 metrekarelik konut imarlı arsa 556 Bin TL'ye satılıyor.

Vakıfbank, Mardin'de de konut imarlı bir arsayı satışa çıkardı. Alınan bilgilere göre Mardin'in Kızıltepe ilçesinde Erikli Mahallesi'nde bulunan ve 434 metrekare büyüklüğünde olan konut imarlı arsa 123.600 TL'ye satışa sunuldu.

Vakıfbank, Yozgat'ta da konut imarlı arsa satışı yapıyor. Yerköy ilçesinde 100. Yıl Mahallesi'nde bulunan 803 metrekare büyüklüğündeki konut imarlı arsa 82 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

Banka tarafından yayınlanan bir başka arsa satış ilanına göre ise Bitlis Merkez'de Yükseliş Mahallesi'nde de konut imarlı arsa satışı yapılıyor. Vakıfbank 946 metrekarelik bu arsa için de 85 Bin TL fiyat belirledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@