Vakıfbank'tan Satılık Gayrimenkuller: 49 Bin Liraya Merkezde Satılık Daire, 22 Bin Liraya İşyeri, 18 Bin Liraya Arsa

Vakıfbank Banka Gayrimenkulü Konut, İşyeri ve Arsa Alım Kredisi Kampanyası başlattı. Satılık gayrimenkul fiyatları için indirim yaptı hem de kredi desteği sundu! Vakıfbank satılık daire, işyeri, arsa!

Emlak Haberleri 14.11.2021 - 10:10 14.11.2021 - 10:10 Gülcan Özer

Yıl sonunun yaklaşması ile bankaların gayrimenkul satışları hızlandı. Yeni yıla temiz bir bilanço ile girmek isteyen bankalar stoklarındaki taşınmazları sudan ucuz fiyatlarla satışa sunarken Vakıfbank hem gayrimenkul fiyatları için indirim yaptı hem de Banka Gayrimenkulü Konut, İşyeri ve Arsa Alım Kredisi Kampanyası başlattı.

Yani elinde nakit birikimi olmayan kişilere de 120 ay vadeli kredi desteği ile konut, işyeri ve arsa yatırımı yapma imkanı sunulmuş oldu. Vakıfbank'tan satılık daire, arsa, dükkan, işyeri ilanları Kasım 2021 duyuruları yayımlandı. Vakıfbank gayrimenkul satış kampanyası detayları ve Kasım ayı ilanları haberimizde! 

VAKIFBANK BANKA GAYRİMENKULÜ KONUT, İŞYERİ, ARSA ALIM KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI! 

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank yine büyük bir kampanyaya imza attı ve banka gayrimenkulü almak isteyen müşterileri için düşük faizli kredi kampanyası başlattı. Bankadan satılık ev almak isteyen kişilerin yanı sıra arsa, tarla ve dükkan almak isteyen kişilere de cazip fırsatlar sunuldu. 

vakıfbank banka gayrimenkulü kampanyası

Başlatılan kampanya kapsamında bankadan ev almak isteyenler için konut kredisi faiz oranı yüzde 1,29 olarak belirlenirken arsa ve işyeri yatırımı yapmak isteyenler için ise kredi faiz oranı yüzde 1,37 olarak ilan edildi. 

vakıfbank satılık daire ilanları 14 kasım 2021

VAKIFBANK'TAN SATILIK GAYRİMENKUL KASIM İLANLARI: MERKEZDE APARTMAN DAİRESİ 49 BİN TL!

Vakıfbank konut yatırımı yapmak isteyen kişiler için yeni bankadan satılık apartman dairesi, müstakil ev, bahçeli ev ve köy evi ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilanlar arasında en düşük apartman dairesi fiyatı 49 bin 500 TL olarak belirlenirken Adıyaman'da bulunan 280 metrekare bahçeli ev ve arsası 82 bin 500 liralık fiyatı ile satışa çıktı. 

vakıfbank satılık işyeri ilanları 14 kasım

VAKIFBANK'TAN SATILIK İŞYERİ, DÜKKAN İLANLARI YAYIMLANDI! 

Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları arasında işyeri, depo ve dükkan ilanları da yatırım fırsatı arayan kişiler tarafından yakından takip ediliyor. Yayımlanan ilanlar kapsamında en düşük fiyat Ankara Kazan'da yer alan 22 bin liralık fiyat oldu. Ankara Kazan Kayı Mahallesi'nde yer alan depoların yanı sıra Şanlıurfa Eyyübüye Mahallesi sınırları içerisinde bulunan dükkan için ise 19 bin 950 liralık fiyat belirlendi. 

vakıfbank satılık arsa ilanları 14 kasım 2021

VAKIFBANK SATILIK ARSA İLANLARI YAYIMLANDI: 8350 M2 ARSA SADECE 18 BİN 540 TL! 

Yatırımlık arsa fırsatları arayan kişilere yüzlerce seçenek sunan Vakıfbank yeni ilanlarını yayımladı. Farklı şehirlerde yer alan yüzlerce seçenek sunulurken Yozgat Yerköy Sedir Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 15 bin 207 metrekare arsa satışı için belirlenen ilan ise 21 bin 630 TL oldu. 

VAKIFBANK'TAN NASIL EV, ARSA, İŞYERİ ALINIR, BANKADAN EV ALMAK İÇİN BAŞVURU NEREDEN YAPILIR?

Bankadan ev almak isteyenler için Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları Vakıfbank intengo resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup siteye ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Sitede yer alan ilanları inceleyebilir, teklif vermek istediğiniz ilanlar için belirlenen teminat tutarını en yakın Vakıfbank şubesine ödeme yaparak internet şifrenizi alarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@