VGM Ankara'da İş Merkezinde 43 İşyerinin Kiraya Verilmesi için İhaleye Çıktı

Vakıflar Bölge Müdürlüğü Ankara ve Çankırı'da yer alan bazı mülkiyetlerinin kiralanması için ihale düzenleyeceğini ilan etti.

VGM Ankara'da İş Merkezinde 43 İşyerinin Kiraya Verilmesi için İhaleye Çıktı

Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü yayımladığı ihale duyurusunda kendisine ait olan 43 adet işyerinin kiralanacağını duyurdu. Ankara'nın farklı yerlerinde yer alan işyerleri için bir tablo yayımlayan kurum isteklilerin bilmesi gereken tüm detayları açıkladı. İşte kiralanacak işyerleri.

ANKARA'DA 43 İŞYERİ KAMUDAN KİRALANACAK

Yayımlanan ilanın ilk bölümünde 22 adet ilan bulunuyor. Ankara Altında Anafartalar ve Ankara Altında Doğanbey ile Ankara Altında Hacettepe Karacabey mahallerinde yer alan 22 işyerinin kiralanacağı duyuruldu. Tamamı büro olan işyerleri için ayrlık 150 TL'den 933 TL'ye kadar kira muhammen bedeli belirlendi.

İlanın geri kalanında ise Ankara Çankaya, Ankara Mamak ile Etimesgut, Sincan, Nallıhan ve Yenimahalle'de yer alan işyerlerinin kiralanacağı bildirildi. Duyurunun devamına son olarak Bolu Merkez'de bir işteri ile Çankırı Yapraklı'da 4 işyerinin kiraya verileceğini bildirdi.

İHALE SÜRECİNE DAİR DETAYLAR

İhale sürecine ilişkin yayımlanan bilgilendirme açıklamasında tarih, ihale yöntemi ve ihaleye dair diğer tüm ayrıntılar ilan edildi.

Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü kiralama işlemlerine ilişkin "Yukarıda özellikleri yazılı taşınmazlar 2886 Sayılı Yasanın 45.Maddesine göre hizalarında yazılı işyerleri, daire, büro vb. taşınmazlar aylık muhammen bedelleri üzerinden sözleşme tarihinden itibaren 31.12.2022 tarihine kadar şartnamelerine göre kiraya verilecektir." açıklamasında bulundu.

İHALEYE KATILACAKLAR

Söz konusu işyeri kiralama ihalesine katılacak olanlar başvurularını ihalenin yapılacağı güne kadar tamamlayacaklar.

Kurum ihalenin 2 Eylül tarihinde yaılacağını duyurdu. Başvuruları tamamlayan istekliler ilan edilen gün ve saatte Meşrutiyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:133 Bakanlıklar-Çankaya/ANKARA adresinde bulunan ANKARA VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İhale Salonunda ihaleye katılacaklar. Başvurular ise kurumdan ihale öncesinden alınacak şartname esaslarına göre tamamlanacak.

SONRAKİ HABER