Yaşadığınız Şehirde Kampanyalı Konut Projesi Olup Olmadığını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından düzenlenen basın toplantısı ile başlatılan Türkiye İçin Kazanç Vakti projesi büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Emlak Haberleri 02.09.2018 - 12:45 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından düzenlenen basın toplantısı ile başlatılan Türkiye İçin Kazanç Vakti projesi büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Ancak ne yazıki kampanyanın tanıtım ayağı ne yazık ki pek başarılı bir şekilde yürütülemiyor. Kampanyaya katılan konut projeleri için her firma kendi reklamını yaptığı için konut satın almak isteyen kişiler bilgiye ulaşmakta zorluk yaşıyor.Projenin hayata geçirilmesinde büyük katkı sahibi olan İNDER, KONUTDER ve GYODER internet sitelerinde de ne yazık ki projeler hakkında net bir bilgilendirme yok. Oysaki Haziran ayında düzenlenen kampanyada bu 3 inşaat çatı derneği üzerinden düzenli olarak kampanyaya katılan firmaların reklamları yapılmış ve konut projeleri isim isim açıklanmaştı. Şu anda tek kesin liste Emlak Konut GYO tarafından açıklanan 33 proje listesi olarak kaldı. Ancak daha sonra inşaat firmaları birbiri ardına açıklama yaparak projeleri ile kampanyaya destek olduklarını açıklamış ve proje sayısı 400'e çıkmıştı.Yaşadığınız şehirde bu projelerden olup olmadığını öğrenmek için aşağıda yer alan linklerden projelerin ve inşaat firmalarının isim listesine ulaşabilir, ardından firmaların irtibat telefonları üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Açıklanan Yeni Projede Yüzde 10  İndirim, Yüzde 10 Peşinat ve Yüzde 0,98 Konut Kredisi Faiz Oranı Detaylarını Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ...Kampanyaya katılan 400 konut projesi bilgisine ulaşmak için TIKLAYINIZ...Kampanyaya katılan tüm konut projeleri tek tek tanıtılacak olup projelerin lokasyon ve fiyat bilgilerine ulaşmak için sitemizi mobil uygulamalarımız ve Facebook ile Twitter hesabımız üzerinden takip edebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZemlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@