Yeni MİT Binası Nerede, MİT'e Nasıl Gidilir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün açılan yeni MİT binası kale görünümü ile dosta güven düşmana korku saldı.

Gündem 06.01.2020 - 15:36 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün açılan yeni MİT binası kale görünümü ile dosta güven düşmana korku saldı. Peki, yeni MİT binası nerede, MİT'e nasıl gidilir?

Özel güvenlik önlemleri ile inşa edilen ve bu nedenle KALE ismini alan yeni MİT binası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıldı. YENİ MİT BİNASI KALE AÇILDI! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün merakla beklenen yeni MİT binasını hizmete açtı. 5 bin dönümlük dev bir arazi üzerine inşa edilen yeni bina kale adı ile anılırken yeni binanın etrafında hiçbir yapının olmaması da dikkat çekti. 3 metre uzunluğuna yakın beton duvarlarla çevrili olan ve üzerlerine dikenli tellerle kaplı olan duvarlar izinsiz girişlere karşı tamamen koruma sağlamış oldu. 

YENİ MİT BİNASI KALE NEREDE?Milli İstihbarat Teşkilatı MİT için inşa edilen yeni hizmet binası Etimesgut ilçesindeki Bağlıca semtinde yer alıyor. MİT'E NASIL GİDİLİR? MİT'İN YENİ BİNASININ YOL TARİFİ!Yeni MİT Karargahı Ankara'nın Etimesgut ilçesine bağlı olan Bağlıca semtinde yer alıyor. Bağlıca yönüne giden otobüsler karargaha yakın bölgelerden geçiliyor ancak merkez karargah olarak kullanılacağı için vatandaşların girişlerine ancak özel izinlerle müsaade edileceği belirtiliyor. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@