Yükselen Konut Fiyatlarına Devlet Müdahalesi! Kamu Bankaları 4 Bin TL Peşin, 555 Lira Taksitle Ucuz Ev Satıyor

Konut fiyatlarında rekor artış sonrasında devlet bankaları ucuz ev satıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank satılık gayrimenkuller, bahçeli müstakil ev ilanları, köy evleri, apartman dairesi!

Emlak Haberleri 19.11.2021 - 21:42 19.11.2021 - 21:43 Gülcan Özer

Konut fiyatlarında zam yağmuru tüm hızı ile devam ederken gelen yüksek zamlar ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar büyük bir şok yaşamıştı. Özellikle de dar gelirli aileler yüksek fiyatlar nedeniyle ev sahibi olmakta zorlanmaya başlarken ucuz ev sahibi olmak imkansız hale gelmişti. 

Süreçte kamu bankaları tarafından düşük fiyatlarla ucuz ev satışları başladı. Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank satılık gayrimenkuller ile kiranın bile yarı fiyatına aylık taksitlerle ve düşük peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İLANLARI YAYIMLANDI! 

Devlet bankası olmasının yanı sıra Türkiye'nin en büyük bankası da olan Ziraat Bankası deyim yerindeyse sudan ucuz fiyatlarla ev satışlarına hız verdi. Yıl sonunun gelmesi ile beraber kamu bankaları stoklarında bulunan gayrimenkulleri büyük bir hızla satmak için fiyatlarda damping sayılabilecek indirimlere yer verdi. 

ziraat konut satış ilanları 19 kasım

Yayımlanan ilanlarda en düşük satılık konut fiyatı 39 bin 200 TL olarak belirlendi. 95 m2 büyüklüğe sahip olan apartman dairesi için verilen ilanda aynı zamanda 120 ay vadeli konut kredisi desteği de sağlandı. Yüzde 10 peşinatla 4 bin TL peşinat veren kişiler kalan 35 bin 200 TL içinde konut kredisi kullanmaları halinde aylık 555 TL ödeyerek ev satın almış olacaklar. 

555 tl taksitle konut kredisi

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ...

vakıfbank satılık daire ilanları 19 kasım

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANLARI YAYIMLANDI! 

Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları yayımlanırken en düşük fiyatlı apartman dairesi ilanı için belirlenen rakam 57 bin 200 TL olarak ilan edildi. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan gayrimenkul ilanları arasında apartman dairesi satışlarının yanı sıra müstakil ev, arsa, işyeri, dükkan ve depo gibi çok sayıda farklı gayrimenkul seçeneklerine yer verdi. 

halkbank satılık gayrimenkuller

HALKBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: BANKADAN SATILIK DAİRE 18.500 TL 

Bir diğer kamu bankası olan Halk Bankası tarafından yayımlanan satış ilanları kapsamında en düşük apartman dairesi fiyatı 18 bin 500 TL olarak belirlendi. 50 bin TL altı yüzlerce ilana yer verilen Halkbank intengo gayrimenkul satış sitesinde internetten teklif verilerek başvuru yapılabiliyor. 

İCRADAN SATILIK EV NASIL ALINIR?

Kamu bankaları tarafından satışa sunulan evler icradan satışa çıkarılmakta olup bankaların resmi internet siteleri üzerinden ilanlar verilmektedir. Bu ilanlara başvuru için en yakın banka şubesine giderek belirlenen teminat tutarının yatırılması yeterli olmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@