Ziraat Bankası 2 Katlı 380 M2 Avlulu Müstakil Ev 60 Bin Lira! Kapış Kapış Satılıyor, Kapanın Elinde Kalıyor

Bankalardan satılık gayrimenkul ilanları ucuz fiyatları ile ilgi çekerken Ziraat Bankası'ndan satılık köy evleri, müstakil evler ve köy evleri adeta kapış kapış satılıyor!

Emlak Haberleri 14.09.2021 - 20:45 14.09.2021 - 20:45 Gülcan Özer

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları Eylül ayına özel ikinci kez güncellendi. Yapılan güncelleme ile müstakil ev, apartman dairesi, tarla, arsa, fındık bahçesi, zeytinlik gibi pek çok satılık taşınmaza ilişkin yeni duyurular eklenmiş oldu. Son dönemde yükselen konut fiyatları nedeniyle vatandaş ev sahibi olmakta zorlanırken bu dönemde bankalardan satılık ev ilanları daha fazla ilgi görmeye başladı. 

Bankaların batık kredi miktarları rekor oranda artarken özellikle de kamu bankaları tarafından satışa sunulan taşınmazların sayısında büyük artış yaşandı. Ziraat Bankası satılık gayrimenkul rakamı büyük bir hızla artarken banka kısa sürede bu taşınmazları elden çıkarmak adına çılgın rakamlarla satış ilanları yayımlayama devam ediyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar ile yine piyasa fiyatının yarısının bile altına satış fiyatları sunulması dikkak çekti. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK KÖY EVLERİ!

Bankadan satılık bahçeli ev almak isteyen kişilere büyük fırsatlar sunan Ziraat Bankası tarafından yayımlanan Eylül ayı ilanlarında çok sayıda müstakil ev ilanına yer verildi. Pandemi döneminde getirilen zorunlu kısıtlama ve karantina kararları nedeni ile bahçeli evler yeniden gözde hale gelirken bahçeli evlere olan ilgi fiyatlara zam olarak yansımıştı. 

ziraat-bankasından-satılık-köy-evler

Köy evi almak isteyen kişiler için Ziraat Bankası satılık bahçeli ev ilanları 24 bin liradan başlarken Mardin Midyat Harmanlı Mahallesi'nde 218 m2 avlulu taş ev için belirlenen satış fiyatı internet sitesinde 24 bin lira olarak yer aldı. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: 60 BİN LİRAYA 380 M2 EV SATIN ALABİLİRSİNİZ! 

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları arasında yer alan duyuruda Konya Bozkır Kayacılar köyünde yer alan 380 m2 büyüklüğe sahip 2 katlı kagir ev için belirlenen satış fiyatı 60 bin lira olarak yer aldı. 

ziraat-bankası-satılık-müstakil-ev-ilanları

Şanlıurfa Karacurun Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 150 metrekare büyüklüğe sahip olan müstakil ev ilanı için belirlenen fiyat ise 63 bin lira oldu. 

ZİRAAT BANKASINDAN, BANKADAN SATILIR DAİRELER, EV NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup siteye ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Kurumun resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan evler için başvurular yine aynı internet sitesi üzerinden alınmakta olup en yüksek teklifi veren kişi süre bitiminde konutu alma hakkına sahip elde etmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@