Ziraat Bankası Gayrimenkul Satış İlanları: 1+1 Daire 28 Bin, 2+1 Ev 44 Bin, 3+1 Apartman Dairesi 56 Bin Liraya Satılıyor

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için beklenen yeni ilanlarını duyurdu. 2.el araç satışı ve gayrimenkul satış ilanları Ziraat Bankası e Satış sitesi üzerinden yayımlanıyor. Bankadan satılık daire

Emlak Haberleri 17.11.2021 - 11:05 17.11.2021 - 11:05 Gülcan Özer

Yükselen konut fiyatları nedeniyle ev sahibi olmak her geçen gün biraz daha zorlaşırken ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilerin son dönemdeki tercihleri bankadan, icradan satılık gayrimenkul ilanları oluyor. Kamu bankaları arasında yer alan ve Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanlarında ucuz fiyatları ile öne çıkarken Kasım ayına özel yeni çok sayıda ilan düşük fiyatlarla yayımlandı. 

Ziraat Bankası e Satış sitesi olan intengo adresinden satışa çıkarılan arsa, tarla, konut, dükkan, müstakil ev, taş ev, bahçe, işyeri ve depo ilanları yine düşük fiyatları ile dikkat çekti. Özellikle de bankadan satılık apartman dairesi ilanları piyasa fiyatlarının nerede ise dörtte biri fiyatlara satışa çıkarılması ile rekor ilgi gördük. Emlak365.com olarak bizlerde sizler için bu ilanları derledik.... 

ZİRAAT BANKASI SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANLARI YAYIMLANDI! 

Bankadan ev sahibi olmak isteyenler için birbirinden cazip fiyatlara sahip olan çok sayıda ilan yayımlayan Ziraat Bankası yıl bitmeden ev sahibi olmak ya da konut yatırımı yapmak isteyen kişilere sınırsız seçenek sundu. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları arasında en çok talep görenler arasında bulunan bankadan satılık apartman dairesi ilanları arasında en düşük fiyat ise 1+1 daire satışı için belirlenen 28 bin TL oldu. 

ziraat bankası 1+1 ev satışı

Bitlis Merkez Gazibey Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 1+1 dairenin satış fiyatı 28 bin TL olarak ilanda yer alırken evin büyüklüğü ise 77 m2 olarak ilandaki yerini aldı. 

ziraat bankası 2+1 ev satış ilanı

Ziraat Bankası satılık 2+1 daire ilanları için belirlenen en düşük satış fiyatı ise Bitlis Merkez Zeydan Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 125 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 daire için belirlenen 44 bin liralık fiyat oldu. 

ziraat 3+1 ev satış ilanı

3+1 ev almak isteyen kişiler için ise yayımlanan en düşük satış fiyatı ise 120 m2 büyüklüğe sahip olan ev için yayımlanan 56 bin liralık ilan oldu. 

ziraat bankası satılık köy evleri

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK KÖY EVLERİ, ZİRAAT BANKASI SATILIK BAHÇELİ MÜSTAKİL EV İLANLARI! 

Pandemi döneminde ilginin arttığı müstakil ev fiyatları zamlanırken bankalardan satılık müstakli ev ilanları ve bankadan satılık köy evleri düşük fiyatları ile dikkat çekmişti. Ziraat Bankası 425 m2 büyüklüğe sahip olan müstakil evi 25 bin liraya satışa sundu. 

ziraat satılık gayrimenkul lianları 17 kasım

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER! BANKADAN, İCRADAN SATILIK EV NEREDEN, NASIL ALINIR?

Zİraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları internet üzerinden resmi sitesinden yayımlanmakta olup Ziraat Bankası E Satış sitesine ulaşmak için Tıklayınız...

Burada yer alan ilanlar üzerinden bütçenize uygun olanlara teklif verebilmek adına en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden teminat tutarının yatırılarak sisteme giriş şifresi alınması yeterli olacaktır. Siteye giriş yapan kişiler e ihale sistemi ile teklif vererek satışa sunulan taşınmazı almak için fırsat elde etmekte, geri sayım sonunda en yüksek teklifi veren kişi evi satın almaya hak kazanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@