Ziraat Bankası İmar Barışı Ödemesi İçin İmar Affı Kredisi Vermeye Başladı!

Ziraat Bankası imar barışı kredisi vermeye başladı. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuru ile 60 ay vadeli imar barışı kredisi kullandırılacağı duyuruldu.

EMLAK HABERLERİ 08.08.2018 - 13:35 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Ziraat Bankası imar barışı kredisi vermeye başladı. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuru ile 60 ay vadeli imar barışı kredisi kullandırılacağı duyuruldu.

İmar barışı hakkından yararlanmak için yapı kayıt belgesi başvurusu yapmak isteyen ancak yapı kayıt belgesi ücreti ödemesi için maddi destek almak isteyen kişilere yönelik olarak Ziraat Bankası imar affı kredisi vermeye başladı. 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi KullandıracakZiraat Bankası daha düşük aylık taksit ödemesi çıkması için müşterilerine 60 ay vadeli imar barışı kredisi verecek. İmar barışı kredisi faiz oranları ise düşük tutulacak. Yani normal ihtiyaç kredisi faiz oranları ile karşılaştırıldığında imar barışı kredisi faiz oranı 1,33 oranı ile konut kredisi oranından bile daha düşük olacak. Ziraat Bankası İmar Barışı Kredisi Faiz Oranları Listesi Ziraat Bankası imar affı kredisi faiz oranları yüzde 1,33 seviyesinden başlayacak ve kullanılmak istenen kredi tutarına bağlı olarak yükselecek. Banka en düşük yüzde 1,33 ve en yüksek yüzde 1,65 oranı ile kredi kullandırıcak. 

Ziraat Bankası İmar Barışı Ücreti Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılacak?60 ay vadeli dosya masrafsız ihtiyaç kredisi verecek olan Ziraat Bankası kredi başvurularını şubeler üzerinden kabul edecek. Kredi kullanmak isteyen kişiler öncelikle yapı kayıt belgesi başvuru formu için e devlet üzerinden imar barışı başvurusu yapacaklar. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@