Ziraat Bankası Kelepir Konutlara İndirim Yaptı! 140 Bin TL'ye, 150 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye Satılık Evler!

Ziraat Bankası'nın satışa çıkardığı bazı konutların fiyatlarında ek olarak indirimler yapıldı. Şu anda Ziraat Bankası hangi şehirlerde indirimli konut satışı yapıyor?

Emlak Haberleri 12.06.2022 - 19:28 12.06.2022 - 19:28 Engin Uzunoğlu

Ev satın almak için Türkiye'nin güncel şartlarında çok yüksek bedellerin ödenmesi zorunluluk haline geldi. İnsanların emlak piyasasında ev satın alabilmeleri mevcut ortalama bütçeleriyle imkansız oldu. Bundan dolayı da ev sahibi olmak isteyenler ucuz konut arayışlarına her zamankinden daha fazla hız verdiler. Konut piyasasında ucuz ev bulmak çok zorlaşırken kamu bankalarından yapılan konut satışları çok önemli bir kaynak teşkil etmeye başladılar.

ZİRAAT BANKASI'NDAN KELEPİR KONUT SATIŞI!

Ziraat Bankası'nın mülkiyetinde çok sayıda ikinci el konut bulunuyor. Bu konutları Ziraat Bankası herhangi bir para ödeyerek satın almadı. Konutlar müşterilere kullandırılan kredilerin geri ödenmemesi nedeniyle Ziraat Bankası'nın mülkiyetine geçtiler. Dolayısıyla Ziraat Bankası'nın bu konutları satarken ciddi bir kazanç hedefi bulunmuyor. Meydana gelen kredi zararını telafi etmek Ziraat Bankası için yeterli geliyor. Üstelik bu konutların boş saklanmaları da Ziraat Bankası'na ek maliyetler getirebiliyor. Bunun için Ziraat Bankası düşük fiyatlarla konut satışları yapabiliyor.

UCUZ KONUTLARA EKSTRA İNDİRİM YAPILDI

Ziraat Bankası ucuz fiyata satışa çıkardığı konutlardan bazılarına ek indirimler de uyguladığını duyurdu. Bu kapsamda çok daha uygun bir fiyatla satışa sunulan konutlar ev sahibi olmak isteyenler için büyük bir fırsat oluyor. Ziraat Bankası'nın konut satış ilanları bankanın ilgili internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. Bu ilanları inceleyenler oldukça cazip konut satın alma imkanı elde edebiliyorlar. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN SUDAN UCUZ FİYATLARLA SATILIK KONUTLAR

ziraat bankası satılık konut 1

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan konut satış ilanına göre Kırıkkale Merkez'de bulunan 155 metrekare dubleks konut 297 Bin TL fiyatla satışa çıkarıldı.

ziraat bankası satılık konut 2

Ziraat Bankası Ankara'nın Çankaya ilçesinde Kızılay Mahallesi'nde de konut satışı yapıyor. Bun agöre 150 metrekarelik konut için banka 420 Bin TL fiyat belirledi.

ziraat bankası satılık konut 3

Ziraat Bankası Ankara'nın bir diğer ilçesi olan Beypazarı'nda da konut satış duyurusu yayınladı. 90 metrekarelik konut banka tarafından 160 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

ziraat bankası satılık konut 4

Ankara'nın Polatlı ilçesinde Ziraat Bankası 67 metrekare büyüklüğündeki konutu satışa çıkardı. Banka bu konut için 150 Bin TL fiyat talep ediyor.

ziraat bankası satılık konut 5

Ziraat Bankası Kars Merkez'de bulunan 142 metrekarelik konut için 290 Bin TL fiyat belirlendiğini duyurdu. 

ziraat bankası satılık konut 6

Ziraat Bankası tarafından Giresun'un Bulancak ilçesinde indirimli konut satışı yapılıyor. Bu kapsamda 75 metrekarelik konut 140 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@