Ziraat Bankası Kelepir Konutlara Yenilerini Ekledi! 120 bin TL'den Başlayan Fiyatlarda Ev Sahibi Olun!

Ziraat Bankası ucuz konut satış ilanlarına yenilerini ekledi. Türkiye'nin hangi şehirlerinde Ziraat bankası uygun fiyatlı konut satışı yapıyor? İşte bankadan satılık konutların ayrıntıları...

Emlak Haberleri 01.03.2022 - 19:36 01.03.2022 - 19:36 Engin Uzunoğlu

Ev satın almak her geçen gün çok daha güç bir iş haline geliyor. İnşaat maliyetleri arttıkça ev fiyatlarına zam yapılıyor. Yükselen fiyatlar neticesinde ev sahibi olma imkanı bulunan vatandaşların sayısı oldukça azaldı. Bu durumda ise konut satın almak için fırsat arayışları hızlandı. İnsanlar ev sahibi olabilmek için uygun fiyatla konut satışlarını sorgulamaya başladılar. Aksi durumda ise bu talepler emlak piyasasına yönelmiyor. Çünkü emlak piyasasında ucuz fiyatlı ev kalmadı. 

BANKALARDAN KONUT SATIŞLARINA YOĞUN TALEP

Bankaların satışa çıkardığı konutlar ile alakalı olarak oldukça önemli gelişmeler yaşanıyor. Ucuz konutun tam karşılığı olan bu durum ev sahibi olmak isteyenleri harekete geçiriyor. Bankalar sorunlu kredilerden dolayı mülkiyetlerini aldıkları bu konutları oldukça makul fiyatlarla satışa çıkarıyorlar. Emlak piyasasında bulmanın imkanı olmayan fiyatlarla konut satışı yapılması bu yönde talep yoğunluğu meydana getiriyor. 

ZİRAAT BANKASI UYGUN FİYATLARLA EV SAHİBİ YAPIYOR

Türkiye'de müşterilere en çok kredi kullandıran banka olan Ziraat Bankası'nın şu anda yüzlerce konutu satışa çıkardığı bildirildi. Bu konut satış ilanları sürekli güncellenirken sistemi yeni ilanlar da eklendi. Vatandaşlar bu ilanlardan hareketle hayallerini süsleyen evlere sahip olabiliyorlar. Hatta bankalardan ev sahibi olmak ihtiyaçtan ziyade bir yatırım yolu olmaya başladı. İnsanlar bankadan ev satın alıp çok ciddi kazançlar elde edebiliyorlar. Bu alana emlakçılar bile dahil olmaya başladılar. Emlakçılar bankalardan konut satın alıp vatandaşlara satın kazançlarını katlayabiliyorlar.

ZİRAAT BANKASI'NIN KELEPİR YENİ KONUTLARI!

ziraat bankası satılık ev 1

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan yeni konut satış ilanına göre Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 143 metrekare büyüklüğündeki konut 180 Bin TL'ye satılıyor.

ziraat bankası satılık ev 3

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bulunan 125 metrekarelik apartman dairesi 135 Bin TL fiyatla Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarıldı. 

ziraat bankası satılık ev 2

Ziraat Bankası Kayseri'nin Bünyan ilçesinde 104 metrekarelik apartman dairesini 190 Bin TL'ye satacağını kamuoyuna ilan etti.

ziraat bankası satılık ev 4

Ziraat Bankası Ankara Elmadağ'da 110 metrekare konutu 187 Bin TL'ye, Samsun Çarşamba'da 115 metrekare konutu ise 130 Bin TL'ye satışa çıkardı. 

ziraat bankası satılık ev 5

Giresun'un Bulancak ilçesinde 80 metrekarelik konut 155 Bin TL'ye Ziraat Bankası tarafından satılacak. 

ziraat bankası satılık ev 6

Nevşehir Kozaklı'da 65 metrekarelik konut için Ziraat Bankası 122.500 TL fiyat belirledi.

ziraat bankası satılık ev 7

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde 147 metrekarelik apartman dairesi Ziraat Bankası tarafından 136 Bin TL'ye satılıyor. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN KONUT NASIL SATIN ALINIR?

Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılan konutların nasıl alınabileceği merak ediliyor. Bunun için öncelikle en yakın Zİraat bankası şubesine giderek bu konuda başvuru yapılması gerekiyor. Burada başvuru işlemleri yapılarak müşterilere sisteme giriş bilgileri veriliyor. Burada teklif veren vatandaşlar belirli bir sürenin sonunda en yüksek teklifi vermiş olmak şartıyla evleri satın almaya hak kazanıyorlar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@