Ziraat Bankası Yüzde 40 Ucuza Satıyor! 8.000 TL Peşin, 1.191 Lira Taksitle 2+1 Apartman Dairesi

Bankadan satılık evler için Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları güncellendi. Ucuz ev sahibi olmak isteyenlere Ziraat Bankası müstakil ev, apartman dairesi ilanları yayımlandı!

Emlak Haberleri 22.06.2022 - 07:38 22.06.2022 - 07:38 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası ucuz ev sahibi olmak isteyen müşterilerine stoklarını açtı. Mülkiyeti Ziraat Bankası'na geçen evler için beklenen satış ilanları yayımlandı. Üstelik peşin para birikimi olmayan evler için Ziraat Bankası yüzde 1,29 faiz oranı ile 120 ay vadeli konut kredisi desteği de sağlayacak. 

Yani Ziraat Bankası vatandaşı kiradan bile ucuz taksitlerle, düşük peşinat imkanı ile ev sahibi yapacak. Son dönemde yükselen konut fiyatları nedeni ile vatandaşlar bankadan ve icradan satılık daire ilanları üzerine yoğunlaşmış, piyasa fiyatının yüzde 40 hatta 50 daha ucuz fiyatlarla satılan bu evler dar gelirli vatandaşın elinde kalan tek ev sahibi olma umudu ile öne çıkmıştı. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER HAZİRAN 2022 İLANLARI: BANKADAN SATILIK MÜSTAKİL EV, BAHÇELİ EV İLANLARI! 

Devlet bankası olmasının yanı sıra Türkiye'nin en köklü ve büyük bankası olması nedeni ile de vatandaşın en çok güvendiği bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası merakla beklenen yeni satılık daire, arsa, tarla, dükkan, depo ve gayrimenkul ilanlarını yayımladı. Bankadan satılık evler için vatandaşlara yine cazip fiyatlar sunuldu. 

ziraat bankası satılık konut ilanları en ucuz

130 m2 büyüklüğe sahip olan müstakil evin satış fiyatı 51 bin TL olarak belirlenirken 125 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 dairenin satış fiyatı ise 44 bin TL ile şu anda bankanın satışa sunduğu en ucuz taşınmaz olarak ilk sırada yer aldı. 

ziraat bankası satılık apartman dairesi ilanları

ZİRAAT BANKASI SATILIK APARTMAN DAİRESİ FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

Banka sahibinden ucuz satılık kelepir apartman dairesi ilanları arayan müşterileri için piyasa fiyatının nerede ise yarısına bankadan satılık daire ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlarda Bitlis Merkez Atatürk Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 122 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 apartman dairesi satış fiyatı 80 bin 500 TL olarak belirlendi. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için müşterilerine kendi bünyesinde 120 ay taksitle konut kredisi çekerek ev sahibi olma imkanı da sunuyor. 

ziraat bankası konut kredisi hesaplama-2

80 bin 500 TL'ye satılan konut için yüzde 10 konut kredisi peşinatı veren bir kişi 8 bin TL peşinat ödedikten sonra kalan 72 bin 500 TL için 120 ay vadeli konut kredisi çekmesi durumunda aylık 1.191 TL taksitle kiradan bile ucuz taksitlerle ev sahibi olma imkanına kavuşmuş olacak. Ziraat Bankası intengo resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan taşınmazlar için teklif veren kişiler ev sahibi olma fırsatı elde edecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@