100 GB Bedava İnternet! Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hediye Yağmuru Başladı

Koronavirüs salgını nedeni ile vatandaşın evde geçirdiği zaman büyük oranda artarken internet paketleri de hızlı tükenmeye başladı.

100 GB Bedava İnternet! Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hediye Yağmuru Başladı

Koronavirüs salgını nedeni ile vatandaşın evde geçirdiği zaman büyük oranda artarken internet paketleri de hızlı tükenmeye başladı. Uzun süren pandeminin de etkisi ile insanlar artık evde internette daha fazla zaman geçirirken bu da internet paketlerindeki kotaların daha kısa sürede bitmesine neden oldu. Yaşanan bu hızlı artış cep telefonu operatörlerini de harekete geçirdi.

Adeta birbirlerinden müşteri kapmak için büyük bir yarışa çıkan cep telefonu operatörleri akıl almaz kampanyalara imza atarken 100 GB'a kadar bedava internet kampanyası duyuruları geldi. Yapılan kampanyalardan yararlanmak isteyen kişiler için detaylar haberimizde...

TURKCELL SALLA KAZAN BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI İLE HEDİYE İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Türkiye'nin ilk cep telefonu operatörü olan Turkcell güçlü alt yapısının avantajını kullanırken müşterilerine 10 GB'a kadar bedava internet kazanma imkanı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler cep telefonlarından Turkcell salla kazan uygulamasını ziyaret ederek uygulama üzerinden bedava internet kazanmak için sadece cep telefonlarını sallayacaklar.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI İLE 100 GB BEDAVA İNTERNET KAZANMA İMKANI

Dünyanın en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Vodafone hediye çarkı ile tüm müşterilerine haftalık çekiliş hakkı sunuyor. Cep telefonunuza indireceğiniz Vodafone yanımda uygulaması üzerinden hediye çarkını çevirebilir, çarkta yer alan 100 GB'a kadar bedava internet kazanma şansınızı kullanabilirsiniz. Çarkta 1 GB, 5 GB, 10 GB, 20 GB, 50 GB ve 100 GB olmak üzere çok sayıda internet paketi günlük, haftalık ve aylık olarak sunuluyor.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR KAMPANYASI İLE 30 GB BEDAVA İNTERNET KAZANMA İMKANI !

Türk Telekom bedava internet kazanma imkanı sil süpür uygulaması üzerinden sunulurken uygulamayı kullanan kişiler haftalık 30 GB, günlük ise 5 GB bedava internet kazanma imkanı elde ediyorlar. Haftalık pakette 30 GB, 10 GB, 5 GB VE 32 GB bedava internet seçenekleri sunulurken günlük paketlerde ise 5 GB, 2 GB ve 1 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz.

SONRAKİ HABER