11 Mayıs 2022 Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

11 Mayıs 2022 tarihli Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Başmüfettişliği kadrolarına atama yapıldı.

Gündem 11.05.2022 - 08:52 11.05.2022 - 08:52 Gülşah Konuk Akın

11 Mayıs 2022 tarihli Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararları yayımlandı. Karar ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Başmüfettişliklerinde açık bulunan kadrolara atamalar yapıldı. Atama kararları 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre yapıldı.

YETERLİK SINAVI İLE YAPILAN ATAMALAR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettişliğine yapılan sınav neticesinde başarılı olan İş Müfettiş Yardımcısı Akıncan Tuluk, Arıkan Şahin, Esra Eryılmaz, Fatih Narcı, Hasan Ali Özgül, İsmail Konuk, Merve Dalğıç Çimen, Ömer Faruk Ertürk atandı.

atama-kararları

YETERLİK SINAVI OLMADAN YAPILAN ATAMALAR

İş Başmüfettişliğine Müfettiş Yardımcısı olmayan atama kararı ile Ayşe Doğru, Cemal Tekin, Elif Taş, Eren Duman, Fehmiye Esra Yıkmaz, Gözde Çelikel Bulut, Metin Kılınç, Murat Tanrıverdi, Mustafa Umut Öztürk, Nurhan Arık Aşçi, Nursel Erdoğan, Pınar Saraç, Selçuk Aytemir ve Yılmaz şahan'ın ataması yapıldı. Ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan İş Başmüfettişi kadrolarına, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3. maddeleri gereğince 194 İş Müfettişi ataması daha yapıldı.

atamakararları2

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan kadrolar için toplam 208 iş müfettişi ataması yapıldı. İş Müfettişliklerine yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren 8 iş müfettiş yardımcısı atandı. 200 iş müfettişinin ataması ise yeterlik sınavına bağlı kalınmadan yapıldı. Atamalar Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzası ile 11 Mayıs 2022 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@