1.5 Milyon Dolarlık Saray Yavrusu Aldılar! Zuhal Topal ve Eşi Korhan Saygıner Acarken'te Taşınıyor

Yemekteyiz programı ile yeni sezonda TV8 kanalında boy gösteren Zuhal Topal ile yapımcı eşi Korhan Saygıner Acarkent'e taşınmaya karar verdiler. Çift satın aldıkları villa ile dudak uçuklattı.

Emlak Magazin 17.01.2022 - 09:31 17.01.2022 - 09:31 Gülcan Özer

Ekranların sevilen isimlerinden Zuhal Topal ile yapımcı eşi Korhan Saygıner taşınma kararı aldı. Pandemi döneminde ilginin katlanarak arttığı bahçeli villalar ünlü çiftinde radarına girerken çift kızları Lina ile Acarkent'e taşınıyor. 

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Mehmet Üstündağ tarafından yapılan habere göre Zuhal Topal - Korhan Saygıner çifti Acarkent'te oturmak için kendilerine yeni bir ev aramaya başlarken kesinin ağzını açtı. Uzun aramalar sonrasında çiftin beğenmiş olduğu bir tripleks villada karar kıldıkları ve 1,5 milyon dolara el sıkışarak yeni evlerini satın aldıkları iddia edildi. 

TRİPLEKS VİLLA İÇİN ZUHAL TOPAL 1,5 MİLYON DOLAR ÖDEME YAPACAK! 

Fox TV'de yayımlanan ve kaynanalar ile gelinlerin beraber katıldığı yarışma programı olan "Zuhal Topal'la Sofra'da" programı nedeni ile Acun Ilıcalı ile mahkemelik olan Korhan Saygıner yeni sezonda TV8'e yeniden yemekteyiz konsepti ile transfer olmuştu. Ekranlardan kazandığı parayı emlak yatrımı ile değerlendirmek isteyen ünlü isim kendisine yeni bir ev satın aldı. 

zuhal topal villa aldı

3 Katlı ve özel havuzlu son derece geniş bir tripleks villa beğenen çiftin 1,5 milyon dolar ödeyerek evlerini satın aldıkları, yeni aldıkları evlerinde ise geniş kapsamlı bir tadilata giriştikleri belirtiliyor. Doğa tutkularını sık sık dile getiren çiftin yeni evlerindeki tercihi de doğa ile iç içe olması nedeniyle bu villadan yana kullandıkları, tadilatın tamamlanmasının ardından ise hemen evlerine taşınma niyetinde oldukları belirtiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@