1,5 Milyonluk Kira Borcunu Ödememek İçin Ev Sahibini Öldüresiye Dövdürdü!

İstanbul'da bir işletmesini kiraya veren ancak 1 yıldır hiç kira alamayan ev sahibi, kiracısının gönderdiği iki kişi tarafından saldırıya uğradı. Vücudunda kırıklar bulunan yaşlı adam o anları anlattı

Gündem 04.02.2022 - 14:53 04.02.2022 - 14:53 Büşra Uluşen

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde geçtiğimiz günlerde dehşet veren bir olay yaşandı. Edinilen bilgiye göre, iş yerinden çıkarak aracıyla evine gelen M.T adlı vatandaş, arabasından iner inmez henüz kimliği belirlenemeyen iki kişinin saldırısına uğradı. Baş bölgesine ve vücudunun diğer birçok bölümüne aldığı darbeler nedeniyle saniyeler içinde yere yığılan adam, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. 

M.T'nin uğradığı saldırı sonucunda burnunun kırıldığı ve elmacık kemiklerinde de kırıklar oluştuğu belirlenirken, diğer birçok bölgesinden de yara aldı. Saldırganlar ise yaşlı adama saldırdıktan hemen sonra olay yerinden kaçtı. Ancak olayın tamamı güvenlik kameralarına yansıdı.

KİRACISI DÖVDÜRMÜŞ!

Saldırıya uğradığı anları anlatan M.T, arabasından iner inmez iki kişinin kendine doğru yaklaştığını ardından içlerinden birinin '' Doğan abinin selamı var '' diyerek saldırmaya başladığını söyledi. İki kişiden öldüresiye dayak yiyen M.T, aldığı darbeler sonucu yere yığıldığını ancak saldırganların vurmaya devam ettiğini belirtti. Burnu kırılan ve bacaklarında yaralar olan M.T, '' Ruh halim yerinde değil, kendimi henüz toparlayamadım '' dedi. 

kiracı saldırı-1

1,5 MİLYON LİRA BORCU ÖDEMEMEK İÇİN YAPMIŞ!

Bir yıl önce işletmesini bahsi edilen Doğan adlı kişiye kiralayan M.T, hiçbir zaman kira alamadıklarını ve toplam borcunun 1,5 milyon liraya ulaştığını söyledi. Borcu ödememek için sürekli tehdit ve hakaretler savurduğu iddia edilen kiracının '' Biz buraya çöktük '' dediği öğrenilirken son olarak da yaşlı adamın canına kastettiği ifade edildi. 

M.T'yi öldüresiye döven saldırganlar henüz bulunamazken olay anı güvenlik kameralarına yansıdı. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@