16-30 Eylül TOKİ Çekilişsiz Kurasız Satılan Daireler Listesi! İl İl Fiyat, Taksit, Peşinat Tablosu

TOKİ güncel kurasız konut satış listesi. 16 Eylül - 30 Eylül tarihleri arası TOKİ'nin kurasız konut satışı yapacağı illere daire kurum tarafından ilan edilen tüm bilgiler Emlak365'te.

Toki 16.09.2021 - 10:59 16.09.2021 - 11:03 Mustafa KARAGÖZ

TOKİ çekilişsiz kurasız konut satışı yapılan iller listesi. Kendi evini en ucuz fiyatlar ve en uygun ödeme planları ile almak isteyenler için TOKİ fırsatlarını bir bir duyuruldu. 5 farklı ilan yayımlayan TOKİ 4 farklı ilde kurasız konut satışı olacağını 1 şehirde de kurasız işyeri satışı yapılacağını bildirdi. 

TOKİ EYLÜL 2021 SONU KURASIZ KONUT SATIŞ LİSTESİ

1+1 ile 4+1 arasında değişen tiplerde konut satışları yapan TOKİ, Eylül ayı içerisinde genel olarak kuralı konut satış ilanları yayımladı. Farklı illerde yer alan projelerden ev satışı olacağını ilan eden TOKİ bu dönemde kuralı satışların dışında kurasız evlerinde satış listesinde olduğunu hatırlattı. 

Kurasız konut almak isteyenler için TOKİ il ve ilçe proje listesini resmi sitesinden yayımladı. 

16-30 eylül kurasız konut satışları

İlan edilen duyurularda Balıkesir ili Manyas İkçesinde yer alan projeden, Kırşehir Merkez Kındam Mahallesinde inşa edilen projeden, Kocaeli Dilovası TOKİ projesinden ve Yozgat Aydıncık İlçesi Danlıdağ konut projesinden konut satışları olacağı bildirildi. Balıkesir ve Yozgat'ta yer alan projelerdeki konutlar alt gelir grubu ile orta gelir grubu konut projeleri kapsamında satışa çıkarılan. Kocaeli ve Kırşehir kurasız2+1  TOKİ daire satışları ise sadece alt gelir grubu konut satışları ile olacak.

Konut projelerinin yanında işyeri almak isteyenler için de bir satış duyurusu bulunyor. TOKİ Başkanlığı Van ili Erciş İlçesinde yer alan projeden 43 adet işyeri satışı yapılacağını duyurdu. 

ALT GELİR GRUBU VE ORTA GELİR GRUBU KURASIZ KONUT SATIŞI BAŞVURULARI

Kurasız konut satışları için ön başvuru şartları konutun satış projesine göre belirlenir. Bu kapsamda vatandaşların alt gelir grubu yada orta gelir grubunda yer alması satış şartlarını değiştirir. 

Orta gelir grubunda satışa çıkarılan konutlar için başvurular herhangi bir ek koşul olmadan yapılır. İkamet şartı, gelir şartı bulunmaz. 

Alt Gelir Grubu Şartları

1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan alt gelir grubu kurasız konut satışları için vatandaşlar aşağıda yer alan tüm şartları sağlamak zorundalar. 

"T.C. vatandaşı olması. Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması. Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 6500.00 TL olması. "

KURASIZ KONUT SATIŞLARINDA FİYAT LİSTESİ

Kurasız konut satışı için başvuru yapacaklar için alt gelir grubunda yer alan 2+1 dairelerin satış fiyatları açıklandı. TOKİ duyurularında ayrıca peşinat tutarı ile aylık taksit ödemelerine dair de planları ilan etti. 

Kocaeli Alt Gelir Grubu Kurasız Konut Satışı Ödeme Planı

Kocali Alt Gelir Grubu Kurasız Konut Satışı Ödeme Planı

Balıkesir Alt Gelir Grubu Kurasız Konut Satışı Ödeme Planı

balıkesir

Yozgat  Alt Gelir Grubu Kurasız Konut Satışı Ödeme Planı

yozgat Alt Gelir Grubu Kurasız Konut Satışı Ödeme Planı

Kırşehir  Alt Gelir Grubu Kurasız Konut Satışı Ödeme Planı

kırşehir Alt Gelir Grubu Kurasız Konut Satışı Ödeme Planı

KURASIZ KONUT ALMAK İSTEYENLER İÇİN İLK BAŞVURU ADRESİ

Balıkesiri Yogazt, Kocaeli, Kırşehir illeri için ilan edilen 2+1 kurasız konut satış başvuruları Halk Bankası ve Ziraat Bankası aracılığıyla olacak. TOKİ'nin sitesinden listelere ulaşabilecek vatandaşlar daha sonra başvuru işlemlerini kılavuzda yer alan banka şubelerine yapacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@