2. Doz Aşısını Olan Gençlere Tablet Hediye Edilecek

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası iki doz koronavirüs aşısını olmuş gençlere çekilişle tablet hediye edeceğini duyurdu. İşte kampanyanın detayları.

Gündem 07.09.2021 - 14:26 07.09.2021 - 14:26 Mustafa KARAGÖZ

Koronavirüs ile mücadele kapsamında teşvik uygulamaları başladı. Belediyelerin başlattığı uygulamalara bazı kurumlarda katıldı. Aşılama oranının artırılması amacıyla son teşvik kampanyası Muğla Ticaret ve Sanayi Odası tarafından duyuruldu. 

18-25 ARASI ÇEKİLİŞLE TABLET HEDİYE EDİLECEK

Salgın kapsamında aşılama oranının artırılması için başlatılan kampanya kapsamında Muğla Ticaret ve Sanayi Odası tablet hediye edeceğini duyurdu. 

Bazı özel şartlarla sağlanacak tablet hediyesi 18 yaş ile 25 arasındaki gençleri kapsayacak. 2. doz koronavirüs aşısını olmuş gençlerin başvuru yapabileceği tablet hediyesi için tüm gençler için geçerli olacak. Ancak çekiliş sadece kent genelinde yaşayan ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencilerini kapsayacak. Kurum çekiliş ile toplam 10 adet tablet hediye edecek. 

İlan edilen duyuruda, 20 Ağustos - 30 Eylül 2021 tarihleri arasında iki doz aşı olan 18-25 yaş arasındaki gençlerin çekilişe katılabileceği bildirildi. Çekiliş için gençlerin ya Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi yada Menteşe, Ula, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Datça, Yatağan, Kavaklıdere ilçelerinde yaşıyor olmalaarı gerekiyor. Çekilişe katılacak olan gençlerin ikametgah adresleri ve aşı yerlerinin Muğla olması gerekiyor. 

Tablet Hediyesi Duyurusu

tablet-hediyesi-muğla

Hediye tablet çekilişine katılmak isteyen gençler başvuru formuna Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nın web sitesinden ulaşacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@