2020 MTV Kredi Kartı Taksit Kampanyaları

2020 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemeleri 1. taksit dönemi için geri sayım başlarken bankaların kredi kartı kampanyaları da yakından takip ediliyor.

GÜNDEM 14.01.2020 - 19:00 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

2020 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemeleri 1. taksit dönemi için geri sayım başlarken bankaların kredi kartı kampanyaları da yakından takip ediliyor.

Bankaların kredi kartı kampanyaları tüm hızı ile devam ederken MTV ödemesi için geri sayım hızlandı. DENİZBANK MTV 2020 KAMPANYASI Denizbank tarafından yapılan açıklamada "Bireysel ya da Business kredi kartınız ile Motorlu Taşıtlar Vergisi(MTV) ödemenizi Denizkartım uygulamasından faizsiz ve ücretsiz 6 taksitle ile gerçekleştirebilirsiniz. Diğer kanallardan yapılacak ödemeler için ise faizsiz ve ücretsiz 3 taksitle ile gerçekleştirebilirsiniz" açıklamasına yer verildi. 

MTV ÖDEMESİ NASIL YAPILIR?MTV ödemesi yapacak vatandaşların ödemelerini yapabilecekleri ilk nokta, mükellefiyet kaydının bulunduğu Vergi Dairesi Müdürlükleri. Vatandaşlar ayrıca kayıtlarının olmadığı ancak MTV tahsil yetkisi olan diğer vergi dairesi müdürlüklerinden de ödemelerini yapabilirler. Bunun dışında anlaşmaları bankaların, banka şubelerinden de direkt ödeme yapılabilir. Bu ödemelerin dışında vatandaşlar ödemelerini mobil uygulamalar ile internetten de yapabilirler. Vatandaşlar MTV ödemelerini anlaşmalı bankaların telefon uygulamaları ile bankaların internet şubeleri üzerinden elektronik yapabllirler. Bunun dışında Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sayfası üzerinden de ödemeler gerçekleştirilebilir.GİB internet sitesinden yapılacak ödemeler ise akşam 22.00'ye kadar yapılabiliyor. Bunun yanında vatandaşlar e-Devlet üzerinden de MTV ödemelerini gerçekleştirebilirler. 2020 MTV MOTORLU TAŞITLAR VERGİLERİ ÖDEME TABLOSUMTV ödemelerine ilişkin araçlara göre oluşan fiyat tablosu ise şöyle;YAPI KREDİ BANKASI WORLD CARD MTV 2020 ÖDEME KAMPANYASI 2020 Ocak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerinize ücretsiz 2 taksit, gib gov tr'den QR kod ile yaptığınız 100TL ve üzeri ödemeniz ise ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir.

AKBANK 2020 MTV KREDİ KARTI KAMPANYASI Akbank kredi kartı ürünleri ile tek çekim ya da taksitle MTV ödemesi yapılmasına olanak sağlanıyor. 

2020 MTV YAPI KREDİ BANKASI KREDİ KARTI KAMPANYASI Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi gib.gov.tr’den, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, Yapı Kredi Mobil’den veya şubelerimizden Yapı Kredi kredi kartlarınızla 2 taksitle ödeyebilir veya dilerseniz gib gov tr üzerinden Yapı Kredi Pay-QR kodla ödeme seçeneği ile 3 taksitle ödeyebilirsiniz.

Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@