3 Kuruş Dizisi Nerede Çekiliyor? Show TV Üç Kuruş Mekanları, Semtler, İlçeler

Show TV'nin 3 kuruş dizisi nerede çekiliyor? Büyük beğeni toplayan ve reyting alan 3 kuruş dizisinin çekim mekanları, semtler neresi? İşte sevilen diziye dair merak edilenler.

Emlak Magazin 08.11.2021 - 12:51 08.11.2021 - 12:51 Mustafa KARAGÖZ

Yeni yayın dönemine hızlı giren ve ilk haftadan önemli bir reyting başarısı olan 3 Kuruş dizisi oldukça popüler oldu. 

Dizinin yeni olması ve farklı bir hikayeyi konu alması, izleyiciyi ekrana kitlerken diziye dair bazı sorular da araştırılıyor. İzleyicilerin merak ettiği sorulardan bir tanesi de dizinin çekim alanları. 

3 KURUŞ DİZİSİ İSTANBUL'DA NEREDE HANGİ SEMTLERDE ÇEKİLİYOR?

3 kuruş geniş ve ünlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. İlk bölümü yayınlanan ve çok sevilen dizinin diğer bölümleri merak ediliyor. pazartesi akşamları izleyici ile buluşan dizi Shos TV'de yayınlanıyor. 

Dizinin çekim alanı ise İstanbul. Birçok sahnesi kentin farklı noktalarında çekiliyor olsa da ana çekim noktası İstanbul Balat'ta Yonca Mahallesi olarak bilinen alan. Bu mahalle dizide Çıngıraklı mahallesi olarak gösteriliyor. 

BAŞROL OYUNCUSULARI DİKKAT ÇEKİYOR

Dizinin senaryosu Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk var. 

Dizide Çıngıraklı Mahallesinin koruyucusu rolünde Kartal yani Uraz Kaygılaroğlu var. Kartal'ın düşmanı ise Organize Büro'nun gözü kara komiseri Efe yani Ekin Koç bulunuyor. Dizide ayrıca Damla Makar, Nesrin Cavadzade, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Aslıhan Malbora, Diren Polatoğulları, Nursel Köse gibi isimler yer alıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@