30 Milyon Euro Ödeyerek Satın Almıştı! Messi'nin Oteli İçin Yıkım Kararı Çıktı

Barcelona'da jubilesini yapması beklenirken PSG takımına transfer olarak futbol dünyasını sarsan Messi'nin başı ticari yatırımları ile belada. Ünlü yıldızın 30 milyon euroluk oteli için yıkım kararı!

Emlak Magazin 08.12.2021 - 14:08 08.12.2021 - 14:08 Gülcan Özer

Son dönemde aldığı ödül ve sonrasında Ronaldo ile yaşadığı polemik ile adından söz ettiren Lionel Messi'nin başı almış olduğu otel nedeni ile belaya girdi. Ronaldo ile yaşadıkları rekabeti saha dışına da taşıyan ikili arasında otel yatırımı nedeni ile de anlaşmazlık yaşanmıştı. 

İki yıldızın talip olduğu oteli 30 milyon Euro ödeyen Messi satın almıştı. Uzun yıllardır formasını giydiği Barcenola'dan ayrılarak futbol dünyasında büyük şok etkisi yaratan Messi şimdi de satın aldığı otelin yıkılacağı ididaları ile magazin basınının gündemini salladı. 

MESSİ'NİN 30 MİLYON EURO ÖDEYEREK SATIN ALDIĞI OTELİ YIKILACAK MI?

El Confidencial tarafından yapılan habere göre Lionel Messi tarafından tam 30 milyon Euro ödenerek satın alınan Barcelona şehrinin güneyinde bulunan 77 odalı ve 4 yıldızlı otel hakkında yıkım kararı çıktı. 2017 senesinde alınan otelin o tarihte kentsel standartlara uygun olmadığı ve Ayuntamiento de Sitges'in yıkım emrinin verildiği iddia edildi. 

messinin oteli yıkılıyor

Oteli Messi'ye satan eski sahibinin usulsüzlükler nedeni ile otel hakkında yıkım kararı çıkmasına rağmen bu kararı gizleyerek Messi'ye sattığı iddia edilirken otelin eski sahibi yıkım kararı olmadığını ancak otel ile ilgili bir takım sorunları olduğunu kabul ettiğini söyledi. Messi'nin 30 milyon Euroluk yatırımının akıbeti merak konusu olurken söz konusu otelin yıkılıp yıkılmayacağı konusunda resmi makamların yapacağı açıklamanın bekleneceği belirtiliyor. Messi takım değiştirmesi nedeni ile İspanya'dan Fransa'ya taşınmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@