500 Bin Liralık Kredi Borcunu Ödeyemedi, Dilan Çıtak Tatlıses'in Evi İcradan Satışa Çıktı!

Bankalara olan kredi borçları nedeniyle icra haberleri artmaya devam ederken İbrahim Tatlıses'in kızı da banka borcu nedeniyle icralık oldu!

Emlak Magazin 29.09.2021 - 11:20 29.09.2021 - 11:25 Gülcan Özer

İbo Show programı ile ekranlarda fırtınalar estiren İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses hakkında çıkan icra haberleri sonrasında açıklama yaptı. Bankaya olan borcunu ödeyemediği için evine icra geldiği iddia edilen Dilan Tatlıses yaşanan duruma açıklık getirdi. 

Konu hakkında Sabah Gazetesi yazarı Dilek Yaman Demir'e açıklama yapan Tatlıses icra iddialarını doğrulurken söz konusu borcun kendisine değil, annesine ait olduğunu söyledi. 

500 BİN LİRALIK BANKA BORCUNU ÖDEYEMEYEN DİLAN ÇITAK TATLISES İCRALIK OLDU! 

Hakkında çıkan icra haberleri hakkında açıklamada bulunan Dilan Çıtak Tatlıses, 2020 senesinde özel bir bankadan annesi için 500 bin liralık kredi çekti. Krediyi annesi adına çektiğini açıklayan Dilan Çıtak Tatlıses, annesinin kredi borcunu ödemekte zorluk yaşadığını, bu nedenle bankanın hakkında işlem başlattığını, ancak borcun annesi tarafından ödeneceğini açıkladı. 

Dilan Çıtak Tatlıses yapmış olduğu açıklamada kredinin kendisi tarafından değil, annesi tarafından çekildiğini, kendisinin ise kredi borcuna kefil olduğunu ve krediye karşılık Fatih'te yer alan evinin banka tarafından satışının istendiğini söyledi. Bankanın kredi borcunun vadesinde ödenmemesi üzerine Dilan Çıtak Tatlıses'e ihtarname gönderdiği, ardından da icra müdürlüğü üzerinden başvuru yaparak Dilan Çıtak Tatlıses üzerine tapu kaydı bulunan Fatih'te bulunan evin satışını talep ettiği öğrenildi. Haberler üzerine açıklama yapan Dilan Çıtak Tatlıses ise "O para annem için çekildi. Ben de kefil olmuştum. Borcu annem halledecek" dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@