Aidat Borcu ve Sitede Mangal Yakma Kavgası: Önce Birbirleri İle Sonra Bir Olup Polisle Çatıştılar

Okuyanlara gerçekten bir başka ülkede yaşayamam dedirtecek kavga Adana'da yaşandı. Adana'da yaşanan bir garip komşu kavgasında facianın eşiğinden dönüldü.

Emlak Magazin 24.02.2022 - 12:00 24.02.2022 - 12:00 Gülcan Özer

Aynı sitede oturan iki komşu arasında yaşanan anlaşmazlıklar nedeni ile yaşanan gerginlik nedeni ile husumet oluştu. 2 komşu ilk olarak aidat nedeni ile anlaşmazlık yaşarken daha sonra ise sitede mangal yakma nedeni ile ikili bir kere daha karşı karşıya geldi. 

İki komşu bir kere daha karşı karşıya gelirken bu sefer aralarında bulunan husumet nedeni ile yaşanan kavga daha da büyüdü. İddialara göre yaşanan kavga sonrasında komşusunu takip eden A.K. eşini okula bırakan komşusunun aracını kırmızı ışıkta yakalayarak arabasına elindeki tüfekle bindi. 

İKİ KOMŞU ÖNCE BİRBİRİ İLE SONRA POLİSLE ÇATIŞTI! 

Komşusunun tüfekle aracına bindiği A.A. bir anlık dalgınlığından yararlanarak elindeki tüfeği almayı başardı. A.K. bu seferde yanında bulunan diğer silahını çekti. Araçta yaşanan arbede esnasında taraflar birbirlerini silahla yaralarken ihbar üzerine olay yerine çok sayıda güvenlik görevlisi sevk edildi. 

Silahlı çatışma ihbarı üzerine olay yerine gelen polisler kavgayı ayırmak için çabalarken hiç beklemedikleri bir durumla karşılaştı. Birbirleri ile silahlı çatışmaya giren iki komşu bir olarak bu sefer olay yerine gelen polisle çatışmaya başladı. Polisin olay yerinde yapmış olduğu uzun süreli ikna çalışmaları sonrasında iki komşu silahlarını bırakarak teslim oldu. 

Silahların polis tarafından teslim alınmasının ardından bu sefer sağlık görevlileri devreye girdi ve kurşunla yaralanan komşulara ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Komşulardan A.K. tedavisinin ardından tutuklanırken diğer komşu A.A.'nın tedavisine hastanede devam edildiği ve durumunun kritik olduğu belirtildi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@