Aleyna Tilki Hollywood'da Dünyaca Ünlü Yıldızlarla Komşu Oldu, Aylık Kirası Dudak Uçuklattı!

Genç yaşına rağmen dillere plesenk olmayı başaran çok sayıda şarkının sesi olan Aleyna Tilki eğitimi için Amerika'ya yerleşme kararı almıştı.

EMLAK MAGAZİN 25.10.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Genç yaşına rağmen dillere plesenk olmayı başaran çok sayıda şarkının sesi olan Aleyna Tilki eğitimi için Amerika'ya yerleşme kararı almıştı. Güzel yıldız Aleyna Tilki Hollywood Hills’e taşındı, aylık kirası dudak uçuklattı!

Hem eğitim hayatını sürdürmek hem de yeni albüm çalışmasına devam etmek isteyen Aleyna Tilki geçici bir süreliğine Amerika'ya taşınmaya karar vermişti. ilk etapta aile dostlarının  Los Angeles Downtown’da yer alan evine konuk olan Aleyna Tilki taşınma kararı aldı. Aleyna Tilki Yeni Evi İçin 82 Bin Lira Kira Ödeyecek! Amerika'nın en lüks bölgelerinden biri olan Hollywood Hills’e taşınan Tilki yeni evi için aylık 14 bin dolar yani 82 bin liraya yakın kira ödeyecek. Söz konusu bölgede yer alan evlerin satış fiyatları ise 10 milyon dolardan başlıyor. Güzel yıldız oturduğu süre boyunca 14 bin dolar kira ödeyerek albüm çalışmasını sürdürecek. Dünyaca Ünlü Hollywood Yıldızları İle Komşu Olacak Yeni evine taşınan güzel yıldız pek çok Hollywood yıldızı ile komşu oldu. Aleyna Tilki'nin komşuları arasında  Ben Affleck, Sharon Stone ve Kevin Costner gibi dünyaca ünlü isimler yer alırken yeni evinin resimleri de merak konusu oldu. Güzel yıldızın hayranları instagram hesabı üzerinden yeni evinin resimlerini beklemeye devam ederken Aleyna Tilki'nin şu anda evinin dekorasyonu ile meşgul olduğu ve tüm dekorasyon ile kendisi ile ilgilenmek istediği belirtiliyor. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@