Almanya İşçi Başvurusu Yapacaklar Dikkat! OGM AŞ Yeni Açıklama Yayımladı, Başvuru Şartları Başvuru Formu

Almanya'da çalıştırılmak üzere işçi alınacağının açıklanmasının ardından yoğun başvuru yapılırken 10 bin işçi alımı yapacaklarını açıklayan OGM AŞ yeni duyuru yayımladı.

Gündem 28.11.2018 - 07:45 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Almanya'da çalıştırılmak üzere işçi alınacağının açıklanmasının ardından yoğun başvuru yapılırken 10 bin işçi alımı yapacaklarını açıklayan OGM AŞ yeni duyuru yayımladı. İşte Almanya 10 bin işçi alımı şartları ve başvuru formu...

Almanya işçi alımı için yoğun başvuru oluşurken OGM AŞ internet sitesi dün yaşanan yoğunluk nedeni ile çöktü. Şirket açıklama yaparken başvuruların tamamen ücretsiz olduğunu söyleyerek Almanya iş başvuru formu dolduran vatandaşların dolandırıcılara karşı dikkatli olmasını istedi. Almanya İşçi Başvurusu Şartları Neler?Almanya'ya işçi olarak gitmek istiyorum diyen kişilerde aranılan tek şart 20 yaşından büyük 45 yaşından küçük olmak. Bu yaş aralığında olan herkes istediği takdirde Almanya işçi başvurusu için Almanya iş başvuru formu doldurabilecek. Almanya İşçi Başvuruları Nereden Yapılacak, Almanya İşçi Başvuru Formu Nasıl Doldurulacak?Almanya'da işçi olmak için iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler “www.obm-turkiye.com” adresi üzerinden iş başvuru formu dolduracak. Yine şirket İŞKUR üzerinden başvuruları kabul edecek. Yani Almanya işçi alımı başvuruları ya şirketin internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR üzerinden alınacak. BU İKİ KANAL DIŞINDA HİÇBİR YERDEN ALMANYA İŞ BAŞVURUSU YAPILAMAYACAK. İŞ BAŞVURU ADI ALTINDA AÇILAN SAHTE SİTELERE DİKKAT EDİN!Almanya Hemşire Alımı İçin "80 Bin Hemşire" Kadrosu Açtı! Almanya işçi alımı başvuruları için ilk sırayı hemşirelere verecek. Kademeli olarak Almanya hükümeti Türkiye'den 80 bin hemşire alacak. Hemşirelik mesleğinin yanı sıra Almanya'da en çok ihtiyaç duyulan meslek grupları arasında kamyon şoförü, elektrikçi ve kaynakçı yer alıyor. Almanya Vasıfsız İşçi Alımı İçin İş Başvuruları Kabul Edecek Şirket vasıflı işçi alımına öncelik verirken Almanya vasıfsız işçi alımı için de ışık yaktı. Taş yapmış olduğu açıklamasında "Almanya'nın bizden öncelikli talebi işçilerin vasıflı olması. Ama vasıfsız işçide götüreceğiz. Özellikle hemşire, kamyon şoförü, elektrikçi ve kaynakçı konusunda ihtiyaçları var. İlk etapta 80 bin hemşire götürmeyi hedefliyoruz. Sonrasında kaynakçı ve kamyon şoförü ardından da havalimanı personeli için alım ilanları yayımlayacağız" diyerek vasıfsız işçi başvuruları için de kapıyı açık bıraktı. OBM ALMANYA İŞ BAŞVURU FORMU RESİMLİ ANLATIM İŞ BAŞVURUSU İÇİN BURAYI TIKLAYINIZAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@