Alp Kırşan Bodrum'da Ki Evi İçin 1 Milyon Euro Ödedi!

Ekranların sevilen yüzü Alp Kırşan tam 1 milyon Euro ödeyerek satın aldığı evi ile magazin basınına konu oldu.

Emlak Magazin 25.08.2018 - 20:56 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Ekranların sevilen yüzü Alp Kırşan tam 1 milyon Euro ödeyerek satın aldığı evi ile magazin basınına konu oldu.

Daha önce ünlü popçu Gülşen tarafından kaporası verilerek satın alınacağı açıklanan lüks villa oyuncu ve sunucu Alp Kırşan tarafından satın alındı. 



Gülşen'in satın almak için el sıkıştığı villadan vazgeçmesi üzerine Bodrum Bitez'de yer alan Poyraz Ada Villaları projesinde yer alan 1 milyon euro fiyatlı villayı Alp Kırşan aldı. 



Mandalina Bahçeleri İle Ünlü 



Bitez Poyraz Ada Villaları Bodrum'un mandalina bahçeleri ile ünlü tepesinde yer alıyor. Her biri yaklaşık 1 dönüm büyüklüğe sahip olan 18 adet villadan oluşan projede yer alan villaların tümünde kendilerine ait özel havuz bulunuyor. 



Muhteşem Bodrum manzarası sunan villaların her biri birbirinden ünlü isimlere ait olurken Alp Kırşan'da burada villa alan son ünlülerden biri oldu. Bodrum'da ki villa için Alp Kırşan'ın 1 milyon Euro ücret için el sıkıştığı iddia edilirken daha önce aynı villa için Gülşen'in kapora verdiği öğrenildi. 



Bayram tatilini yeni villasında ailesi ve akrabaları ile geçiren Alp Kırşan'ın bundan sonra tüm tatillerini bu villada geçireceği ve ağırlıklı olarak Bodrum'da yaşamaya başlayacağı öğrenildi. Eşi Zeynep Kırşan ve oğlu Efe Kırşan ile yeni villasında resimde paylaşan Kırşan'ın yakın çevresine villayı çok beğendiğini söylediği belirtiliyor. 



Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@