Altan Erekli: Bütün Çocuklar Kendi Odalarında Büyüsün Diye İnşaat Mühendisi Oldum!

Bütün öğrenim hayatını yatılı okullarda geçiren ve yaşadıkları zorlukları dile getiren Altan Erkekli neden inşaat mühendisi olma hayali bulunduğunu söyledi.

EMLAK MAGAZİN 05.09.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Bütün öğrenim hayatını yatılı okullarda geçiren ve yaşadıkları zorlukları dile getiren Altan Erkekli neden inşaat mühendisi olma hayali bulunduğunu söyledi. İşte Afilli Aşk dizinin Muhsin babası Altan Erkekli'nin merak edilen hayatı, eşi ve çocukları...

Ekranların sevilen oyuncusu ve Türk tiyatrosunun vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Altan Erkekli Afilli Aşk dizisi ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Aslında İnşaat Mühendisi Olmak İstiyormuşAltan Erkekli oyunculuk yapmasına rağmen inşaat mühendisi olmak istediğini söylerken bunun nedenini ise ''Koşuyolu'ndaki evimiz 2 katlı ama iki ayrı daire. Altta müstakil bir daire, üstte bizim 58 m2 evimiz. Bazı evlerin salonu 58 m2. İlkokul 1'den beri yatılı okuyorum.Bazı öğrenciler odamda bu var şu var diyordu. Bana sobanın yanında yere yatak yapılıyor. Odam yok. O zamanlar zannediyorum ki, inşaat mühendisleri evleri yapıyor, insanlara dağıtıyor. Ben de inşaat mühendisi olacağım diyordum, bütün çocuklar kendi odalarında büyüsün istiyordum...'' diyerek açıkladı. Altan Erkekli Kiminle Evli?Altan Erkekli'nin ilk eşi yine kendisi gibi oyuncu olan Şebnem Gürsoy Talay'dır.Eşi ile anlaşmazlıkları nedeni ile boşanan Altan Erkekli daha sonra Bilkent Tiyatro Bölümü mezunu ve AST oyuncusu olan Ebru Erkekli ile evlenmiştir. İlk eşinden bir çocuğu olan Erkekli'nin ikinci evliliğinden de 2 çocuğu olmuştur. 

 Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@