Altındağ Belediyesi Altınfest Tuğba Yurt konseri ne zaman, saat kaçta, nerede yapılıyor? Ücretsiz mi?

19 Mayıs kutlamaları kapsamında Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen Altınfest'te, ünlü şarkıcı Tuğba Yurt sahne alacak. Tuğba Yurt konseri ne zaman nerede yapılacak ortaya çıktı.

Altındağ Belediyesi Altınfest Tuğba Yurt konseri ne zaman, saat kaçta, nerede yapılıyor? Ücretsiz mi?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, bayram coşkusu tüm Türkiye'de yaşandı. Birçok ilde yapılan konserler ve etkinlikler ile bayram sevinci ikiye katlanırken, pandemi sonrasında özlenen günlere geri dönülmüş oldu. Kentlerdeki 19 Mayıs kutlamaları sona ererken, Ankara Altındağ Belediyesi'nde ise henüz yeni başlıyor.

Altındağ Belediyesi, 'Altın fest' adını verdikleri festival kapsamında birçok etkinlik, aktivite düzenlerken aynı zamanda üç ünlü şarkıcıyı da sahnesinde ağırlayacak. Gençlerin heyecanla beklediği Altın fest, 20-21-22 Mayıs tarihlerinde sabahtan akşama kadar birçok eğlence ile gerçekleştirilecek. Bu kapsamda ünlü şarkıcı Tuğba Yurt, Başkentlilere unutulmaz bir konser verecek.

altın fest

Altındağ Belediyesi Tuğba Yurt konseri ne zaman, saat kaçta, nerede yapılacak?

Altındağ Belediyesi 19 Mayıs kutlamalarına yeni başlıyor. 19-22 Mayıs tarihleri arasında yapılacak festivalde ünlü sanatçılar sahne alacak. Ayrıca çocuklar için ilüzyon, jönklör, bando, palyaço, yüz boyama ve rodeo gibi etkinlikler festivalde yerini alacak. Her yaştan Ankaralıya hitap edecek olan festivalde, poop müziğin sevilen ismi Tuğba Yurt şarkılarıyla geceye renk katacak.

altındağ konser

Tuğba Yurt konseri, 21 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00'de Başkent Millet Bahçesinde gerçekleşecek. Konser, belediye tarafından düzenlendiği için ücretsiz olacak.

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, her yaştan Altındağlı vatandaşları, çoluk çocuk toplanarak neşeli vakit geçirmesini istediklerini ve bu sebeple birçok etkinliği onların ayağına getirdiklerini söyledi. 19-22 Mayıs tarihlerinde sürecek olan AltınFest'e tüm Başkentli vatandaşlar davet edildi.

Emlak365.com