Amerika'da Yaşayan Süreyya Yalçın 97 Milyon Dolarlık Miras Açıklaması Yaptı!

Türkiye'nin en zengin iş adamları arasında yer alan Faruk Yalçın 2008 yılında vefat etmişti. 10 yıldır devam eden miras davası hakkında yeni iddialar var!

EMLAK MAGAZİN 05.07.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 SERHATMEDYA

Türkiye'nin en zengin iş adamları arasında yer alan Faruk Yalçın 2008 yılında vefat etmişti. 10 yıldır devam eden miras davası hakkında yeni iddialar var!

Dünyanın en zenginleri listesine de girmeyi başaran Faruk Yalçın 2008 yılında hayata gözlerini yummuştu. O tarihten bu yana devam eden miras davasında henüz karar çıkmazken Süreyye Yalçın hakkında çıkan 97 milyon dolarlık miras aldığı yönündeki haberleri yalanladı. Süreyya Yalçın "Miras Davası Sonuçlanmadı" Pek çok basın yayın organında hakkında çıkan mirası aldığı yönündeki haberleri yalanlayan Süreyya Yalçın ''Bugün bir kısım basın yayın organlarında 97.000.000 dolar miras almak üzere imza işleri için İstanbul'a geldiğim, imza işleri bittikten sonra da Bodrum'a geçtiğim haberleri yer almıştır.İmza işleri için İstanbul'a geldiğim ve 97.000.000 dolar para aldığım haberi tümüyle gerçek dışıdır. Henüz sonuçlanmış bir miras davam da olmayıp halen yargılaması devam etmektedir.Kamuoyunun da bildiği üzere evlendiğimden beri eşim Ozan Baran ile Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamaktayım. 28 Haziran'da ülkeme giriş yaparak tatil için Bodrum'a geçtim. Hakkımda asılsız ve gerçekdışı sansasyonel haber yapma hevesinde olan kişileri kınadığımı ve bu haberleri tümüyle yalanladığımı Sayın Kamuoyunun bilgisine sunarım" diyerek tüm iddiaları yalanladı. 4 Milyar Dolarlık Servet Bıraktı Faruk Yalçın vefat ettiğinde o dönemde 4 milyar dolarlık bir servet bırakmıştı. Mirasçılar arasında yaşanan anlaşmazlık nedeni ile miras davası açılmış, ardından da Süreyya Yalçın'nın toplam mirastan 8 pay almasına karar verdi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@