Ankara 7 Ocak Okul Tatil Mi, Vasip Şahin Kar Tatili Açıklaması Yaptı Mı, İstanbul'da Okullar Tatil Mi?

Ankara ve İstanbul'da yoğun kar yağışı etkisini arttırırken öğrenciler okullar kar tatili mi sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Gündem 06.01.2019 - 12:17 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Ankara ve İstanbul'da yoğun kar yağışı etkisini arttırırken öğrenciler okullar kar tatili mi sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki, İstanbul ve Ankara'da 7 Ocak Pazartesi tatil mi?

Ankara'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı öğlene doğru etkisini arttırken meteoroloji İstanbul ve Ankara için uyarı üstüne uyarı yapmaya başladı. Ankara 7 Ocak Tatil Mi, Ankara Valisi Vasip Şahin Kar Tatili İlan Edecek Mi?Şu ana kadar Ankara Valisi Vasip Şahin tarafından Ankara kar tatili açıklaması yapılmadı. Ankara Valisi olarak göreve gelen Vasip Şahin göreve geldiği bugünden bu yana 2 kere kar tatili ilan ederken bu tatil açıklamaları genelde saat 23:00 gibi yapıldı. Ankara'da yarın kar yağışı beklenmiyor ancak meteoroloji kuvvetli don uyarısı yaptı. Yarın sabah yaşanacak olan kuvvetli don nedeni ile Vali Şahin tarafından kar tatili ilan edilmesi ihtimali bulunuyor. Hatırlanacağı üzere ilk kar tatili müjdesi de kuvvetli don yaşanması ihtimali nedeni ile verilmişti. Meteoroloji Ankara için yarın itibari ile kuvvetli buzlanma ve don uyarısı yaptı. İstanbul 7 Ocak Tatil Mi, Ankara Valisi Ali Yerlikaya Pazartesi Okullar Kar Tatili Olacak Mı?Bir diğer yoğun kar yağışı altında olan ilimiz olan İstanbul'da öğrenciler kar tatili müjdesi bekliyor. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından yapılan bir açıklama bulunmuyor ancak tatil kararı alınması durumunda bu kararın akşam açıklanması bekleniyor. Hem Ankara valisi hem de İstanbul valisi tarafından yapılacak olan açıklamaları sizler için takip ediyor olacağız. Açıklama yapılması durumunda hemen sizlere aktaracağız. Bizi takipte kalmaya devam edin...Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@