Ankara Altındağ Belediyesi 19 Mayıs konserleri! İlyas Yalçıntaş konseri ne zaman, nerede, saat kaçta?

Altındağ Belediyesi 19-22 Mayıs tarihleri arasında Altınfest'i başlatıyor. Açılış konserini İlyas Yalçıntaş verecek. Konser nerede, saat kaçta, ücretsiz mi? İşte ayrıntılar.

Gündem 15.05.2022 - 17:35 15.05.2022 - 17:35 Büşra Uluşen

Ankara'da yaşayan vatandaşlar 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı tüm coşkusuyla kutlayacak. 19-22 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Altınfest'te ünlü sanatçılar sahne alacak ve tüm gün boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek. 

19 Mayıs günü sonrasında üç gün üst üste ünlü isimlerin sahne alacağı konser programında, açılışı İlyas Yalçıntaş yapacak

Altındağ Belediyesi Altınfest İlyas Yalçıntaş konseri ne zaman, saat kaçta, nerede?

19  Mayıs Gençlik Bayramı'nın tüm coşkusuyla yaşanacağı Altınfest'te açılış konserini İlyas Yalçıntaş yapacak. Festival kapsamında 20 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de İlyas Yalçıntaş Ankaralı vatandaşlarla bir araya gelecek. Başkent Millet Bahçesi'nde gerçekleşecek olan konserler ücretsiz olup, tüm halkın katılımına açık olacak.

ilyas yalçıntaş konseri

Altınfest kapsamında hem çocukları hem de gençleri çok eğlenceli etkinlikler bekliyor. İlüzyon, jönklör, bando, palyaço, yüz boyama, uzun adam ve rodeo gibi etkinliklerle eğlence doruğa çıkarken sahne etkinlikleri, okçuluk, ritm şovları gibi etkinlikler ise tüm Ankaralıları bekliyor. 

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, her yaştan Altındağlı vatandaşların ailecek toplanarak eğlenceli vakit geçirmesini istediklerini ve bunun için birçok etkinliği ayaklarına getirdiklerini ifade etti. Balcı, 19-22 Mayıs tarihleri arasında Ankaralıların eğlenceye doyacağını ifade ederken, 19 Mayıs coşkusunun Altındağ'dan Ankara'ya yayılacağını ifade etti.

Altınfest, 19-22 Mayıs tarihleri arasında Başkent Millet Bahçesi'nde gerçekleşecek. Tüm vatandaşlar konserlere ücretsiz olarak katılabilecek. Konserde HES kodu, maske takma zorunluluğu gibi tedbirler bulunmayacak.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@