Ankara Kırıkkale Yozgat Sivas Hızlı Tren Hattı Ne Zaman Açılacak, Bitiş Tarihi Belli Mi?

Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Sivas YHT hattında çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Peki, Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Sivas hızlı tren hattı ne zaman açılacak?

Gündem 25.09.2018 - 14:18 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Sivas YHT hattında çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Peki, Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Sivas hızlı tren hattı ne zaman açılacak?

Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Sivas YHT hattında çalışmalar devam ederken alt yapı çalışmalarının da tamamlanmak üzere olduğu açıklandı. Ankara Kırıkkale Hızlı Tren Ne Zaman Bitecek?4 ili birbirine bağlayacak olan Ankara - Kırıkkale - Yozgat - Sivas hızlı tren hattı  2018 yılının sonuna kadar bitirilecek. Tren hattı için 2019 senesi ile beraber deneme sürüşü aşamasına geçilecek. Deneme sürüşlerinin tamamlanmasının ardından hat ulaşıma açılacak ve hizmet vermeye başlayacak. İnşaatı Devam Eden Yüksek Hızlı Tren Hatları Hangileri?Bursa-Bilecik Hızlı Tren HattıKonya - Karaman - Ulukışla (Niğde) Yüksek Hızlı Tren Hattı Mersin - Adana - Osmaniye - Gaziantep Yüksek Hızlı Tren Hattı Yeni Başlanacak Olan Hızlı Tren Projeleri Hangileri?Kayseri - Yerköy Yüksek Hızlı Tren Hattı Halkalı - Kapıkule Yüksek Hızlı Tren Hattı Aksaray - Ulukışla (Niğde) - Yenice (Mersin) Yüksek Hızlı Tren Hattı Kayseri - Nevşehir - Aksaray - Konya - Antalya Yüksek Hızlı Tren Hattı Sivas - Malatya Yüksek Hızlı Tren Hattı Gebze - Sabiha Gökçen Havaalanı - Yavuz Sultan Selim Köprüsü Yüksek Hızlı Tren Hattı Haber Kaynağı: emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"
Gelişmelerden Haberdar Olun

@