Başkent Emlak Konut Projesi İle Hemen Teslim 1 Sene Ödemesiz Dönemli Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olarak sektöre yön vermeye devam eden Emlak Konut GYO ev sahibi olmak isteyen kişiler için hemen teslim konut projesi arayan kişilere ödemesine 2.
Başkent Emlak Konut Projesi İle Hemen Teslim 1 Sene Ödemesiz Dönemli Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olarak sektöre yön vermeye devam eden Emlak Konut GYO ev sahibi olmak isteyen kişiler için hemen teslim konut projesi arayan kişilere ödemesine 2. senede başlama imkanı sundu.

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik kampanyasını duyuran Emlak Konut GYO, Ankara hemen teslim konut projesi arayan kişilere yönelik olarak Başkent Emlak Konutları projesi ile büyük fırsat sundu.Hemen teslim olarak satılan konut projesi kapsamında ev satın alan kişilere evlerine hemen oturma imkanı sunulurken taksitlerine ise 2. sene itibari ile başlama imkanı tanınıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Emlak Konut satış ofisleri üzerinden yapabilecekler.BAŞKENT EMLAK KONUTLARI NEREDE?Ankara'nın kalbinde yer alan Başkent Emlak Konutları porjesi Ankara tren garına 11 dakika, Kızılay'a 7,5 km, AŞTİ Otobüs terminaline 11 km, Çankaya Köşkü ve Atakule'ye ise 4 km uzaklıkta yer alıyor.İçinde bulunan 48.000 m² park alanı, 1 adet camisi, kapalı otoparkı, 1 adet ilköğretim okulu ve 1 adet sağlık tesisiyle hem sizlerin hem de sevdiklerinizin hayatını kolaylaştıracak pek çok sosyal olanak barındıran Emlak Konut GYO projesi içerisinde sağlık tesisi, ilköğretim okulu, 2 adet fitness alanı, mğazalar ve restoranlar, buhar odası, sauna, hamam, spor salonu ve 24 saat güvenlik hizmeti gibi çok sayıda avantaj sunuluyor.

HEMEN TESLİM, İLK TAKSİT 2. SENEDE!Düzenlenen kampanya kapsamında evini hemen teslim alan kişiler ödemelerine 2. yıl itibari ile başlayacaklar. Yani ilk 1 sene ödemesiz dönemli olarak ev sahibi olma imkanı sunulacak. Şehrin içinde ama şehrin stresinin dışında geniş balkonlu evleri ile Ankara manzarası eşliğinde kaliteli bir yaşam imkanına kavuşacak olan kişiler için ödeme kolaylığı da sağlanacak.Emlak365.com