Ankara'da Arazi Kavgası! Anne Öldü, Oğlu Yaralandı

Ankara Nallıhan'da hayvan otlatılan alan nedeniyle iki aile arasında tartışma çıktı. Arazi kavgasında anne öldü, oğlu da ağır yaralandı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Gündem 06.05.2022 - 09:18 06.05.2022 - 09:18 Gülşah Konuk Akın

Ankara Nallıhan'da hayvanların otlatıldığı arazi için iki aile arasında tartışma çıktı. Akşam saatlerinde Meyilaliefe Mahallesi'nde meydana gelen olayda, E.S ile A.Ö arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavganın giderek şiddetlenmesi ile E.S, tüfek ile A. Ö ve oğlu E.Ö'ye ateş etti. Tüfek ile ateş edilmesinin ardından tüfekten çıkan saçmalar anne ve oğula isabet etti, hem anne hem de oğul kanlar içerisinde yere yığıldı. 

Anne ve oğulun kanlar içinde yere yığılmasının ardından sesleri duyan etraftaki kişilerin ihbarı üzerine hem sağlık ekipleri hem de jandarma ekipleri olay yerine geldi. Sağlık ekipleri olay yerinde hem annenin hem de oğulun ilk muayene ve kontrollerini yaptı. Ekiplerin ilk kontrollerinde anne A.Ö'nün olay yerinde hayatını kaybettiği tespit edildi.  Oğlunun ise durumu ağır olarak tespit edildi ve ilk müdahalesi hemen orada yapıldı.

ankarada-arazi-kavgası

ANNE ÖLDÜ, OĞLUNUN DURUMU AĞIR
Sağlık ekiplerinin olay yerine geldikten sonra ilk muayenesi sonucunda oğlu E.Ö'nün durumunun ciddi olduğu tespit edildi. Durumu ağır olan E.Ö sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Anne ve oğluna tüfek ile ateş eden E.S ile jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Ağır yaralanan oğlu E.Ö'nün hastanede tedavisi devam ederken Nallıhan'da meydana gelen ve kanlı biten arazi tartışmasına ilişkin jandarma ve polis ekiplerinin soruşturması devam ediyor. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@