Ankara'da Yeni Köpek Katliamı, Köpekleri Zehirli Sosislerle Katlettiler!

Son dönemde Ankara'da sayıları artan köpek katliamlarına bir yenisi daha eklendi. Bir parça yemek umudu ile kandırılan köpekler zehirlenerek katledildi!

Gündem 18.04.2019 - 11:17 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

Son dönemde Ankara'da sayıları artan köpek katliamlarına bir yenisi daha eklendi. Bir parça yemek umudu ile kandırılan köpekler zehirlenerek katledildi!

Türkiye'nin başkenti Ankara'da son günlerde üst üste gelen köpek katliamı haberlerine bir yenisi daha eklendi. Ankara İncek Losente Hastanesi yakınında boş bir arazide gezen köpekler hedef alındı. Bölgeye bol miktarda zehirli sosis bırakıldığı tespit edilirken bu sosislerden yiyen köpeklerin cansız bedenleri hayvanseverlerin tepkisini çekti. Köpekler Neden Ankara'da Hedef Alındı! Sokak hayvanlarına yönelik Ankara'da ki katliamların sayı olarak artması akıllarda soru işaretleri bıkarakırken hayvanseverler biran önce mecliste bekleyen hayvan hakları yasasının çıkmasını istiyor. Yasa kapsamında bu tip suçların en ağır şekilde cezalandırılmasını isteyen hayvanseverler yasa çıkana kadar katliamların artmasından korkuyor. Sayıları hızla artan köpeklerin kurulan güvenlikli barınaklarda mutlu bir biçimde yaşamasını sağlayacak yeni bir sistem kurulmasını isteyen hayvanseverlerin tek ortak arzusu ise insanların köpeklerin de can taşıdıklarını ve bu dünyada bizim kadar onların da yaşama haklarını olduğunu tekrar hatırlaması! Sosyal Medya Hesabı Üzerinden DuyurdularYapılan yeni hayvan katliamı haberi sosyal medya hesapları üzerinden hızla yayılırken yapılan paylaşımda bölgede bulunan hayvanseverlerin zehirli sosisleri acilen toplamaları istendi. İşte çok konuşulacak o yeni katliam iddiası ve resimleri:Ankara Acil durum İncek Losante hastanesi yakını 1730 sok Her yer zehirli sosis doluymus..olen hayvanlari belediye gelip goturecekmis.bu adreslere yakin oturan arkadaslarimizin dikkatine..su anda ( 18 nisan sabah ) 9 dan beri bir arkadasim orada.etrafa atilan zehirli sosisleri topluyor.sizlerde acil paylasirmisiniz.

Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@