Annesi,Ağabeyi ve Anneannesini Öldüren 14 Yaşındaki Çocuğun Babasının İlk İfadesi Ortaya Çıktı

Ordu'da yaşanan acı olayda 14 yaşındaki çocuk annesini, anneannesini ve ağabeyini öldürmüştü. Olaydan sağ kurtulan babanın ilk ifadesi ortaya çıktı.

Annesi,Ağabeyi ve Anneannesini Öldüren 14 Yaşındaki Çocuğun Babasının İlk İfadesi Ortaya Çıktı

28 Ağustos günü meydana gelen kan donduran olayda yeni bilgiler gelmeye başladı. 14 yaşında olan ve ailesinden 3 kişiyi öldüren çocuğun babası yaşanan olayın detaylarını aktardı. Oğlunun elinden kurtulan baba C.Y. olayın kendi tabancıyla işlendiğini ancak çocuğun nasıl aldığını bilmediğini söyledi.

YARALI KURTULAN BABANIN İLK İFADESİ

Korgan ilçesinde bağlı Tepe Mahallesi'nde meydana gelen olayda, 14 yaşındaki çocuk ailesinin fındık toplamasına dair ısrarı sonrasında kurşun yağdırdı. Babası polis olan çocuğun olauı babasının beylik tabancıyla işlediği öğrenildi. Annesi, ağabeyi ve anneannesini öldüren çocuk babasını da yaralamıştı. Polis memuru olan babanın tedavisi sürerken olaya dair ilk açıklama da geldi. Baba C.Y ilk ifadesinde "Beylik tabancamı gardıroba saklamıştım, oğlum nasıl aldı bilmiyorum" açıklamasında bulunduğu aktarıldı.

ÇOCUĞUN İLK İFADESİ

Gözaltına alınan 14 yaşındaki çocuğun ifadesi pedagog eşlinde alındı. Avukat talebinde bulunan F.Y.'nin, ilk ifadesinde özellikle annesinin kendisine kötü davrandığını, uzun süredir de ailesi tarafından psikolojik baskıya uğradığını söylediği belirtildi. Çocuğun özellikle annesinin kendisine kötü davrandığını hatta kendisini sevmediğini düşündüğünü söylediği aktarıldı.

SONRAKİ HABER