ASELSAN Konya Mühendis Teknisyen Alımı Başvuru Formu! 1200 Personel Alımı Online Başvuru Ekranı

ASELSAN, Konya'da üretim faaliyetlerine fiilen başladı. Bu kapsamda Konya'da ASELSAN bünyesinde hem mühendis hem teknisten 1200 personel alımı yapılacak. İşte başvuru detayları.

ASELSAN Konya Mühendis Teknisyen Alımı Başvuru Formu! 1200 Personel Alımı Online Başvuru Ekranı

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, Konya ASELSAN'da mühendis ve teknisyen kadrolarına 1200 personel alımı olacağını duyurdu. ASELSAN'ın üretime başladığını ifade eden Ziya Altınyıldız alımların hangi kadrolardan olacağını başvuruların nasıl yapılacağını açıkladı. İşte personel alımlarına dair ilk bilgiler.

ASELSAN KONYA'DA MÜHENDİS VE TEKNİSYEN KADROLARINDA PERSONEL ALIMI YAPACAK

AK Parti Konya Milletvekili Altunyaldız, yapmış olduğu konuşmasında; Konya'nın savunma ve havacılık sanayisi için önemine dikkat çekti. Kentin iki sanayi alanının ihracat rakamlarında ilk üçte yer aldığını vurgulayan Altunyaldız bu alanda atılacak yeni adımlara değindi.

Bu noktada ASELSAN Konya'nın savunma sanayisinde gerçek büyümeye, teknoloji transferine ve bu gelişimini diğer sektörlere yaymaya yönelik son derece kıymetli olduğunu söyleyen AK Partili Vekil, ASELSAN Konya'nın çok hızlı tamamlandığını, çok hızlı bir şekilde de faaliyete başladığını ifade etti. Konuşmasının devamında kurum bünyesinde yapılacak yeni istihdam hakkında bilgi veren Altunyaldız şu konuşmayı yaptı.

"ASELSAN Konya, çok hızlı şekilde tamamlandı ve geçen yıl devreye alındı. Şu anda farklı projeleriyle üretime ve istihdama başladı. Her geçen gün istihdamı artıyor. İnşallah 800'ü mühendis 1200'ün üzerinde çalışanı olacak. Bu çalışmaları diğer savunma sanayi şirketleriyle tedarik alım noktasında paylaşımı olacak. Küresel anlamda onların açılımını temin etmiş olacak. Konya'daki bu çalışmalar şehrimizin savunma sanayisinde Türkiye'de ilk 3'e yerleştiğini ortaya koydu."

PERSONEL ALIMI BAŞVURU FORMU

ASELSAN Konya personel alım ilanlarını kendi resmi sitesinden ilan edecek. Hali hazırda Kariyer sayfası bulunan kurum bünyesinde çalışmak isteyenler başvurularını elektronik kanallarla kuruma iletebilecek. Başvuru işlemleri için emlak365.com olarak aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

ASELSAN Konya İş Başvuru İnternet Adresi: https://www.aselsankonya.com.tr/kariyer/aselsankonyali-olmak

BAŞVURU YAPMAK İSTEYENLER FORM DOLDURACAKLAR

Konya ASELSAN 800 Mühendis ve 400 Teknisyen alım ilanı için başvuru yapacak adaylar yukarıda yer alan adrese erişim sağlayacaklar. Ardından açık pozisyonlar yada genel başvuru ekranından başvurularını yapacaklar. Başvuru işlemlerinde adayalardan talep edilen tüm alanlar formda doldurulacak. Adaylar formu eksiksiz ve doğru şekilde dolduracaklar. Ayrıca işe alım ekranında adayların sağlamaları gereken tüm şartlar Konya ASELSAN tarafından açıklandı.