Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer 15 Yaşındaki Kızlarına Doğum Günü Hediyesi Londra'da 36 Milyon Liralık Ev Aldı!

2006 senesinde hayatlarını birleştiren Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi'nin Nazlı adını verdikleri kızları dünyaya gelmişti. Ünlü çift kızlarına 2 milyon pound ödeyerek Londra'dan ev aldı!

Emlak Magazin 09.12.2021 - 15:53 09.12.2021 - 15:53 Gülcan Özer

Bir döneme damga vuran pop müzik sanatçısı Aşkın Nur Yengi ile Oscar ödüllü oyuncu Haluk Bilginer büyük bir sürprize imza atarak 2006 senesinde evlilik kararı almıştı. 51 yaşındaki Yengi ile 67 yaşındaki Bilginer'in bu evlilikten Nazlı adını verdikleri bir kızları olmuştu. 

Çift daha sonra anlaşamadıkları gerekçesi ile 7 senelik evliliklerini sonlandırma kararı almış, ancak ayrılığa fazla dayanamayarak 2018 senesinde barışma kararı almış ve yeniden aynı evde yaşamaya başlamıştı. 30 Kasım tarihinde kızlarının doğum gününü kutlayan çift kızlarına verdikleri doğum günü hediyesi ile magazin gündemine bomba gibi düştü. 

AŞKIN NUR YENGİ VE HALUK BİLGİNER KIZLARINA DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ LONDRA'DAN EV ALDI! 

Daha öncede sık sık yapmış oldukları gayrimenkul yatırımları ile adlarından söz ettiren ünlü çift bu kez tek çocukları için kesenin ağzını açtı. Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer kızları için doğum günü hediyesi olarak Londra'dan ev aldı. 

Çiftin kızları Aslı'nın üzerine yapmış oldukları tapu için eve 2 milyon pound yani yaklaşık 36 milyon liralık ödeme yaptıkları iddia edildi. 

aşkın nur yengi doğum günü hediyesi

LONDRA'DA 3 EVLERİ BULUNUYOR! 

Özellikle de Aşkın Nur Yengi'nin kazancını gayrimenkul yatırımı ile değerlendirmeyi tercih ettiği belirtilirken ünlü çift daha önce de 3 kez Londra'dan ev aldıkları yönünde haberlere konu olmuştu. Çiftin yeni evlerini kızlarının üzerine yaptıkları belirtilirken İstanbul'da çok sayıda evleri ve dükkanları, Bodrum ve Acarkent'te ise lüks villaları olduğu belirtiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@