Atlas Global Uçuşları Durdu! Uçak Bileti Para İadesi Ne Zaman, Nasıl Yapılacak?

Daha önce yaşadığı ekonomik kriz nedeni ile uçuşları durdurma kararı alan Atlas Global bir kere daha uçak seferleri için durdurma kararı aldığını açıkladı.

GÜNDEM 13.02.2020 - 07:36 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Daha önce yaşadığı ekonomik kriz nedeni ile uçuşları durdurma kararı alan Atlas Global bir kere daha uçak seferleri için durdurma kararı aldığını açıkladı. Atlasglobal iflasını açıklıyor, Atlas Global iflas mı etti, Atlasjet biletleri ne olacak?

Türkiye'nin en büyük havayolu firmaları arasında yer alan Atlas Jet 26 Kasım 2019 tarihinde şok bir açıklama yayımlayarak seferlerine ara verdiğini duyurmuştu. ATLASGLOBAL İFLAS AÇIKLAMASI, ŞİRKET İFLASINI AÇIKLIYOR!Hatırlanacağı üzere Atlas Global ilk olarak 26 Kasım tarihinde bir açıklama yayımlamış ve "Atlas Global Havayolları tarifeli uçuşlarını 21 Aralık 2019 tarihine kadar durdurmuştur. Yolcuların mağduriyetine ilişkin hususları 15 Aralık itibarı ile tespit ederek telafi edeceğini ifade etmiştir. Genel Müdürlüğümüz yolcu haklarına ait hususların takipçisi olacaktır" ifadeleri ile seferlerine ara verdiğini duyurmuştu. Daha sonra şirket yeniden seferlerine başlamıştı. Türkiye'nin en büyük havacılık siteleri arasında yer alan Airport internet sitesi şirketin iflasını açıklayacağını iddia etti. Sitede yer alan habere göre Atlasjet iflas açıklaması yaparak Türkiye'nin iflas eden ilk havayolu firması olarak tarihe geçecek. ATLAS JET / ATLASGLOBAL KİMİN?Öger Holding tarafından kurulan Atlas Global'in Yönetim kurulu başkanlığını Murat Ersoy üstlenirken icra kurulu başkanlığını ise Orhan Coşkun yapıyor. Yönetim Kurulu Başkanı olan Murat Ersoy'un Turizm ve Kültür Bakanı olan Nuri Ersoy'un ikiz kardeşi olduğu öğrenildi. ATLAS JET UÇAK BİLELERİ NE OLACAK, BİLETİM NE OLACAK, ATLASGLOBAL BİLET DEĞİŞİKLİĞİ VE İADESİ NE OLACAK?Daha önceki sefer erteleme sürecinde bilet alanlar büyük mağduriyet yaşamış, erken bilet alarak indirimli fiyatlardan yararlanan kişiler gelen son dakika uçuş erteleme kararı sonrasında yüksek fiyatlar ile başka hava yolu şirketlerinden uçak bileti almak zorunda kalmıştı. Hatta pek çok kişi sosyal medya hesapları üzerinden aynı tarihte uçak bileti bulamadıkları için büyük mağduriyet yaşadıklarını dile getirmişti. Şirketin bugün resmi açıklama yayımlayarak süreç hakkında bilgi vermesi bekleniyor. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@