Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Nerede? (TOKİ Kayabaşı Kura Çekilişi Nerede Yapılacak?)

TOKİ Başakşehir Kayabaşı kura yeri tarihi ve saati açıklandı. TOKİ Kura çekilişi sonuçlarının belirleneceği Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi nerede?

Gündem 25.06.2019 - 08:20 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

TOKİ Başakşehir Kayabaşı kura yeri tarihi ve saati açıklandı. TOKİ Kura çekilişi sonuçlarının belirleneceği Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi nerede?

Yükselen konut fiyatları nedeni ile ev sahibi olmanın her geçen gün biraz daha zorlaştığı İstanbul'da ucuz ev sahibi olmak isteyenler büyük bir sabırla TOKİ Başakşehir Kayabaşı kura çekiminin yapılmasını bekliyor. TOKİ İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura çekilişi 2+1 sonuçları yarın saat 10:00 itibari ile başlayacak canlı yayın ile belirlenmeye başlayacak. İsteyen kişiler evlerinde TOKİ sosyal medya hesapları üzerinden kura sonuçlarını canlı yayın ile izlerken isteyen kişiler ise kura çekilişine katılarak salondaki yerini alacak. TOKİ İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura çekilişi sonuçları töreni İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017 yılında inşa edilen ve Türkiye'nin en büyük gösteri merkezi unvanına sahip olan Avrasya Gösteri Merkezi içerisinde yapılacak. TOKİ Kayaşehir Canlı Kura Çekimi Nereden Yayımlanacak?TOKİ Başakşehir Kayabaşı canlı kura çekilişi yayımlanacak. Söz konusu yayın TOKİ Facebook sayfası ve TOKİ twitter sayfası olmak üzere kurumun sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek. Öncek şehit yakını, ardından emekli ve engelli kontenjanları için çekiliş yapılırken en sonda normal başvurular için hak sahipleri belirlenecek. İlk kura çekilişi TOKİ Başakşehir Kayabaşı 2+1 konut kura sonuçları için 26 Haziran tarihinde çekilecek. Ardından TOKİ Başakşehir Kayabaşı 3+1 kura sonuçları için 27 Haziran tarihinde ikinci çekiliş yapılacak. 

TOKİ Başakşehir Kayabaşı Kura Çekilişi Nerede, Saat Kaçta Yapılacak?TOKİ Başakşehir Kayabaşı 2+1 kura çekilişi 26 Haziran 2019 tarihinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Fatih İstanbul adresinde yapılacak. Kura çekilişi saat 10:00 itibari ile başlayacak. Çekiliş kapsamında satışa sunulan TOKİ alt gelir grubu 2+1 konut projesi için hak sahipleri belirlenirken kura çekilişi Canlı Yayın ile an be an ev için başvuruda bulunan kişilere aktarılacak. TOKİ Başakşehir Kayabaşı 3+1 kura çekilişi 27 Haziran 2019 tarihinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Fatih İstanbul adresinde yapılacak. Kura çekilişi saat 10:00'da gerçekleşecek. TOKİ Başakşehir Kayabaşı Sosyal Konut Projesine Kaç Kişi Başvurdu?Satışa sunulan toplam 4 Bin 467 adet konut için yapılan toplam başvuru sayısı 157 bin 474 kişi olarak açıklandı. TOKİ alt gelir grubu 2+1 konutlardan 2 bin 338 adet, orta gelir grubu 3+1 konutlardan ise 2 bin 129 adet olmak üzere toplamda 4 bin 467 adet konut için hak sahipleri yapılacak kura çekilişi ile belirlenecek. TOKİ Başakşehir Kayabaşı Konut Projesinde Fiyatlar Kaç Lira?Şu anda konut fiyatları için net bir rakam açıklanmadı. Ancak TOKİ yine de başvuru yapmak isteyen kişiler için yaklaşık konut fiyatlarını açıkladı. Açıklanan rakamlara göre en düşük konut fiyatı 238 bin lira olarak belirlenirken en yüksek konut fiyatı ise 399 bin lira oldu. İstanbul Başakşehir Kayabaşı peşinat tutarı en düşük 28 bin lira olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı ise 793,33 lira oldu. TOKİ kura çekilişi canlı yayını sitemiz üzerinden takipçilerimiz ile paylaşılacak olup daha önce emlak365.com sitemizde olduğu gibi yine isim listesi anlık olarak güncellenerek çekiliş süresi boyunca yayımlanmaya devam edecektir. Listeyi takip etmek ve hak sahiplerini en kısa sürede hemen öğrenmek için uygulamalarımızı indirebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZAvrasya Gösteri Merkezi, Adresi, Telefon Numarası ve Yol Tarifi Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Adresi: Aksaray Mahallesi, Yenikapı Etkinlik Alanı, Kennedy Cd. No: 11/1, 34096 Fatih/İstanbulAvrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Telefon Numarası: (0212) 587 38 45Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Harita, Konumu ve Yol Tarifi 

 Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@