Aydın Nazilli'de Çöp Ev Ekiplerce Temizlendi, 4 Kamyon Çöp Boşaltıldı

Komşuların şikayeti üzerine Aydın Nazilli'de çöp ev tespit edildi. Ekipler evden 4 kamyon çöp çıkarırken ev sahibi çöpleri atıldığı için fenalaştı!

Gündem 19.06.2019 - 13:30 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Komşuların şikayeti üzerine Aydın Nazilli'de çöp ev tespit edildi. Ekipler evden 4 kamyon çöp çıkarırken ev sahibi çöpleri atıldığı için fenalaştı!

Aydın Nazilli Kurtuluş Mahallesi 95 Sokak'ta oturan 67 yaşındaki I.S.'ye ait olan ev için komşular çöp ev ihbarı yaptı. Akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen I.S. ekipler evini temizlerken çöplerinin alınmasına sinirlenerek fenalık geçirdi. Aydın'da Çöp Evden 4 Kamyon Çöp Atıldı! Mahallede yaşayan diğer kişilerin evden gelen kötü kokular üzerine Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine yaptıkları şikayet üzerine çöp eve ekipler geldi. Eve gelen ekipler evin çöplüğe dönüştüğünü tespit ederek çalışmalara başladı. Bu esnada I.S. ekiplerin evinden çöpleri çıkarmasına sinirlenerek fenalık geçirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan yaşlı adam ambulans ile en yakın hastaneye götürülerek tedaviye alındı. Ekipler uzun uğraşlar sonucunda evden 4 kamyon çöp çıkarırken toplanan çöpler Dallıca'da yer alan belediyenin atık toplama tesislerine getirildi. Daha Önce De Evi 2 Kez Temizlenmiş! Konu hakkında açıklama yapan Kurtuluş Mahalle Muhtarı Musa Karakuş aynı evin daha öncede 2 kere temizlendiğini söyleyerek "Sürekli çöp topluyor.Bugünkü temizlikle beraber, bu 3'üncü oldu. Her sene belediye ekipleri temizliyor. İ.S., temizlikten sonra tekrar evi çöple dolduruyor. Herhalde rahatsızlığı var. Tedavi görmesi gerekir" dedi.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@