Bakan Soylu "15 Bin Polis Memuru Alımı Yapacağız"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sivas Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde 15 bin polis alımı yapacaklarını duyurdu.

Gündem 10.03.2019 - 17:29 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sivas Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde 15 bin polis alımı yapacaklarını duyurdu.

Sivas Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde bir konuşma yapan Bakan Soylu, polis olmak isteyen kişilere müjde verdi. Bakan Soylu yapmış olduğu konuşmasında önümüzdeki 2-3 gün içerisinde 15 bin polis alımı için açıklama yapacaklarını söyledi. 5 Ay Eğitim Alan Polisler Göreve Başlayacak! Bakan Soylu yapmış olduğu açıklama ile “Önümüzdeki 2-3 gün içerisinde 15 bin polis memurunun daha alımını açıklayacağız. Onlar da 4-5 ay eğitim gördükten sonra Allah’ın izni ile güvenlik kadromuzun içine girecekler. Aynen jandarma, aynen devam edecek.Merak etmeyin annelerimiz çocuklarını sabahları okula gönderirken gözleri arkada kalmayacak. Büyüklerimiz, dedelerimiz, amcalarımız camiye gidip gelirken huzur içerisinde gidip gelecek. Herkes bilsin benim ülkem dünyanın en güvenli ülkesi, bizim şehirlerimiz dünyanın en güvenli şehirleri olacaklar" diyerek 15 bin polisin kısa sürede iş başı yapacağını duyurdu. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@