Barış Pınarı Harekat Bölgesinde Bombalı Araçla Saldırı! Şehit Askerimiz Var

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekat Bölgesinde yol kontrolü yapan askerlerimize bombalı araçla saldırı düzenlendiğini duyurdu.

GÜNDEM 08.01.2020 - 21:47 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekat Bölgesinde yol kontrolü yapan askerlerimize bombalı araçla saldırı düzenlendiğini duyurdu. MSB yaşanan saldırı sonucu 4 askerimizin şehit olduğunu duyurdu.

Barış Pınarı Harekat Bölgesinde yol kontrolü yapan askerlerimize yönelik terörist saldırısı düzenlendi. Milli Savunma Bakanlığı yaşanan bu terörist saldırısına ve yaşananlara ilişkin basın açıklamasında bulundu. Şehit haberinin geldiği acı olaya ilişkin bakanlık tarafından yapılan açıklamanın detayları.4 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDUMSB Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği yapmış olduğu son dakika açıklamasında Suriye'de bulunan askerlerimize saldırı olduğunu duyurdu. Barış Pınarı Harekat Bölgesi'nde yol kontrolünde bulunan askerlerimize bombalı araç saldırısı olduğu bilgisini paylaştı. Basın açıklamasında yaşanan saldırı sonucu 4 askerimizin şehit olduğu açıklandı.MSB Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği açıklamasının devamında ise "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." ifadelerine yer verdi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@