Başvurular Kışın İşe Başlama Yazın! Abu Dabi, Dubai, Doha Sıcağa Dayanıklı Personel Arıyor Haftalığı 750 Dolar

Abu Dabi, Dubai, Doha 2022 iş ilanları. Dolar ile yurt dışı işçi alım duyuruları yayımlandı. Haftalık ve aylık dolarla maaş ve günde 8 saat çalışma ile aylık 3000 Dolar maaşla iş başvuruları açıldı.

Başvurular Kışın İşe Başlama Yazın! Abu Dabi, Dubai, Doha Sıcağa Dayanıklı Personel Arıyor Haftalığı 750 Dolar

Türkiye dışında çalışmak isteyenler için yurtdışı iş ilanları yayımlandı. Çok sayıda ülke 2022 yazında personel alımı için diğer ülkelere izin vereceğini ilan etmişti. Bu ülkeler arasında Orta Doğu'nun en zengin ülkeleri arasında yer alan Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt gibi ülkeler yer alıyor. Bu ülkelerde çalışmak iklim koşulları kapsamında zor olsa aylık kazançlar çok önemli rakamlara ulaşabiliyor.

2022 Yurtdışı İş İlanları için başvuruda bulunacak olanlar Avrupa ülkelerinde aylık ortalama 1500 - 2000 Euro maaş alırken Körfez ülkelerinde aylık maaşlar çok daha yüksek seviyede. Öyle bu ülkelerde çalışanlar günlük 150 Dolar, haftalık 750 Dolar ve aylık 3000 Dolar maaş alabilirler. Ek mesai gibi durumlarla bu maaş olanakları çok daha yukarı seviyelere çıkabilir.

ABU DABİ İŞ İLANLARI 2022 BAŞVURULARI AÇILDI

Birleşik Arap Emirlikleri 2022 yılında çok sayıda sektörde ve alanda personel alımı yapacak ülkelerin başında geliyor. Yıldızı sürekli parlayan ülke birçok Arap ülkesinden personel kabul ediyor. Son yıllarda yönünü Avrupa ülkelerine de çeviren BAE, son anlaşmalar kapsamında Türkiye'den de personel alımları yapacak. Ülkede enerji alanı dışında hizmet ve turizm sektörleri çok gelişmiş. Bunun yanında inşaat ve tarım sektöründe de personel alımları olabiliyor. Maaşlar ortalama 2500 Dolar ile 6000 Dolar bandı arasında.

dubai abu dabi doha iş ilanları (1)

DUBAİ İŞ İLANLARI 2022 BAŞVURULARI

BAE'de Dubai'de çalışmak isteyenlerin ilk tercih edebileceği çalışma alanı turizm ve hizmet sektörü. Garsondan aşçıya, karşılama personellerinden birçok alanda çalışabilecek personeller arayan ülke, yabancı dili olanları çok hızlı işe başlatabiliyor. Bunun dışında ülkede inşaat sektöründe çalışacak personeller de aranıyor. Dubai'de maaşlar 2200 Dolar ile mesleğe göre 5000 Dolar arasında olabiliyor.

dubai abu dabi doha iş ilanları (1)

KATAR DOHA İŞ İLANLARI BAE PERSONEL TOPLUYOR

Katar, Türkiye dostu olması ile biliniyor. Katar'da çalışmak isteyenlere çok fazla seçenek bulunuyor. Ülkede havayolu ulaşımı çok gelişmiş seviyede, bu sektörde çalışmak isteyenler iş başvurusunda bulunabilirler. Bu sektör dışında turizm alanında etkili olacak ülke dünya kupası nedeniyle önümüzdeki sezon birçok alanda personel alımları yapacak. Maaşlar 2400 Dolar ile 8000 Dolar seviyesine kadar çıkar.

YURT DIŞI İŞ İLANLARINA BAŞVURULAR

Yurtdışı iş ilanları artık elektronik platform üzerinden tamamlanıyor. Pasaportu olan ülkelerde çalışma izni isteyenler yurtdışı iş ilanları sitelerinden hem duyuruları inceliyor hemde iş başvurularını yapıyorlar.

SONRAKİ HABER