Bayram namazı saat kaçta?

Bayram namazını kılmak için camilere akın edecek vatandaşlar bayram namazının saat kaçta olduğunu merak etmeye başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı il il bayram namazı saatlerini yayınladı.

GÜNDEM 10.08.2019 - 08:30 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Bayram namazını kılmak için camilere akın edecek vatandaşlar bayram namazının saat kaçta olduğunu merak etmeye başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı il il bayram namazı saatlerini yayınladı.

Kurban bayramı, İslam alemi için yarın sabah namazının ardından camilere gelen cemaatle kılınan bayram namazının ardından başlayacak. Bayram namazına gidecek olan vatandaşlar tam saatinde camide yerlerini almak için bayram namazının saatini merak edip araştırmaya başladı. Bayram namazı saat kaçta? Sorusunun cevabını arayan vatandaşlar için Diyanet İşleri Başkanlığı il il bayram namazı saatlerini yayınladı.BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA?Bayram namazı Müslümanlar için bayramın başladığı an demektir. Bayram namazıyla birlikte bayram sevincini yaşayan Müslümanlar camilere gitmeden önce bayram namazı saatlerini öğrenmek için Bayram namazı saat kaçta? Sorusunun cevabını arıyor. Her ilde farklı olan bayram namazı saatleri için Diyanet İşleri Başkanlığı resmi internet sitesinde bayram namazı saatlerini paylaştı.İSTANBUL, ANKARA BAYRAM NAMAZI SAATİDiyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan Bayram namazı saatlerine göre Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinin başında gelen İstanbul’da bayram namazı 06.47’de kılınırken Başkent Ankara’da ise bayram namazı 06.33’de kılınacak. Bayram namazı saatlerini merak eden vatandaşlar aşağıda bulunana sorgulama linkine tıklayarak kendi şehirlerinde bayram namazının saat kaçta kılınacağını öğrenebilirler.İSTANBUL'DA BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK?İstanbul'da Kurban Bayramı namazı 06.47'de kılınacak.ANKARA'DA BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK?Ankara'da Kurban Bayramı namazı 06.33'te kılınacak.İZMİR'DE BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK?İzmir'de Kurban Bayramı namazı 06.58'de kılınacak.BAYRAM NAMAZI SAATLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@