Bayram Öncesi Bedava İnternet Kampanyaları! Türk Telekom, Vodafone, Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma

Bedava internet bayrama özel kampanyalar duyurulmaya başlandı. Cep telefonu operatörleri arasında yer alan Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell bedava internet kampanyaları büyük yankı uyandırırken 1 GB, 10 GB ve 2 GB aylık, haftalık, günlük bedava hediye internet kampanyaları detayları haberimizde...

Teknoloji 10.07.2021 - 19:00 10.07.2021 - 19:00 Serhat Karaman

Cep telefonu operatörlerinin bedava internet kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Kurban Bayramı öncesi artan internet kullanımı nedeni ile kampanya duyuruları daha da yakından takip ediliyor. Türkiye'nin en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell tarafından açıklanan bedava internet kampanyaları haberimizde! 

TURKCELL KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI VAR MI, BAYRAMA ÖZEL HEDİYE İNTERNET VERİLECEK Mİ?

Şu ana kadar Turkcell bayrama özel bir kampanya duyurmadı ancak mevcut hediye internet kampanyalarını devam ettirme kararı aldı. Buna göre Turkcell düzenlemiş oldugu farklı kampanyalara özel olarak hediye internet verecek. Bu kampanyalardan biri Cepte Modem 10 GB kampanyası olarak öne çıkarken bir diğeri ise Salla Kazan BİP Kampanyası olarak duyuruldu. 

Cepte Modem 10 GB bedava internet kampanyası kapsamında Süper Online Fiber başvurusu yaparak aboneliğini başlatan kişilere Hotspot yönünde geçerli bedava 10 GB hediye internet verilecek. Salla Kazan BİP kampanyası kapsamında ise Turkcell abonesi olan kişiler cep telefonlarına indirdikleri salla kazan uygulaması üzerinden bedava internet kazanma şansı elde edecekler. 

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI! BAYRAMA ÖZEL TÜRK TELEKOM HEDİYE İNTERNET OLACAK MI?

Güçlü altyapısı ile müşterilerine cazip kampanyalar sunan Türk Telekom farklı uygulamalar üzerinden çok sayıda bedava internet kazanma imkanı sunuyor. Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası kapsamında bayram öncesi isteyen kişiler Tambu mobil uygulamasını indiren Selfy’liler 30 gün boyunca geçerli ek 1 GB cepten internet hediyesi kazanma fırsatı yakalayacaklar. Buna ek olarak kredi ya da bankamatik kartını ilk kez kaydedenlere de haftalık 2 GB bedava internet veriliyor.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2021! VODAFONE BAYRAMA ÖZEL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI!

Bayrama özel olarak bedava internet kampanyası arayan müşterilerine Vodafone Hediye Çarkı uygulaması üzerinden fırsat sunacak. Çarkı çeviren kişiler 50 GB'a kadar bedava internet kazanma imkanı elde ederken aynı zamanda alışveriş hediye çeki, indirim kuponu ve bedava konuşma gibi fırsatlar elde edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@