Bein Sports İndirim Kodunuz Ziraat Bankası'ndan! Sezonun Coşkusunu Ziraat İle Doya Doya Yaşayın!

Türkiye’de yayıncı kuruluş olarak kabul gören beIN SPORTS ile anlaşma imzalayan Ziraat Bankası, Bankkart sahibi müşterilerine sezonun kalan coşkusunu büyük bir indirimle sunuyor olacak.

Gündem 25.11.2021 - 09:37 25.11.2021 - 09:37 Serhat Karaman

Ziraat Bankası, futbol tutkunu müşterilerini fazlasıyla memnun edecek bir kampanyanın altına imzasını attı. Türkiye’de yayıncı kuruluş olarak kabul gören beIN SPORTS ile anlaşma imzalayan Ziraat Bankası, Bankkart sahibi müşterilerine sezonun kalan coşkusunu büyük bir indirimle sunuyor olacak.

Takımınızın 2021-2022 sezonundaki maçlarını indirimli olarak izlemek istemez miydiniz? Cevabınız evet ise bu hayalinizi gerçekleştirmek için Ziraat Bankası Bankkart sahibi olmanız yeterli. Size sunacağımız web site üzerinden kayıt oluşturarak indirim kodunuzu alabilir, daha sonra bu kodu kullanarak web ve cep üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde tuttuğunuz takımın kalan maçlarını sadece 179,00 TL’ye izleme şansına erişeceksiniz.

WEB ve Cep Üyeliği ile Futbolun Coşkusunu Doyasıya Yaşayacaksınız

Ziraat Bankası beIN Sports kampanyası, 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olup bu kampanya kapsamında alacağınız kupon kodu, 31.12.2021 tarihinde pasif hale gelecektir. İlgili kampanyadan yararlanmak için acele edin, kalan tüm maçları büyük heyecanla takip etme şansı yakalayın. Paketler sadece yurt içi kullanıma açık olup Süper Lig maçlarını kapsamaktadır. Takımınızın Avrupa maçları ise standart yayıncılar tarafından yayınlanmakta ve bu paketin dışında tutulmaktadır.

Kampanyadan yararlanabilmek adına ek olarak beinconnect üyeliği oluşturmanız gerekmekte. Üyeliğinizi beinconnect web sitesinden ya da beinconnect mobil uygulaması ile ücretsiz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Kampanyada kullanacağınız mail ve cep telefonu bilgisinin beinconnect sistemiyle aynı olması gerekecektir. Size sunulan kodu sadece tek bir üyelikte kullanabilirsiniz. Farklı bir kullanıcı oluşturmak için ek bir satın alım gerekmekte ve satın alma işlemi farklı bir Bankkart bilgisiyle sağlanabilmektedir.

beIN Sports indirim kodu için öncelikle BeinConnect Partner sitesine gireceksiniz. Sitede yer alan Hemen Satın Al butonuna tıklayarak indirim kodunuzu alabilirsiniz. Daha sonra BeinConnect resmi internet sitesine girip, almış olduğunuz kodu etkinleştirmeniz gerekecek. Kodunuzu etkinleştirdikten sonra kullanmaya hemen başlayabileceksiniz. Kampanya, taraftar paketinde web ve cep üyeliği için geçerlidir. Web bağlantısı dışında tablet ve cep telefonu üzerinden de maçları canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca sadece seçeceğiniz takımın kalan sezon maçlarını canlı olarak izleyebileceksiniz. Smart TV özelliği ise bu kampanya kapsamında değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@