Beyoğlu Kültür Festivali programı: Tuğçe Kandemir ve Ahiyan konseri ne zaman, saat kaçta, nerede?

Kültür Bakanlığı tarafından hazırlanan Beyoğlu Kültür konserleri kapsamında Tuğçe Kandemir ve Ahiyan sahne alacak. Vatandaşlar konser ücretsiz mi, nerede yapılacak araştırıyor.

Gündem 06.06.2022 - 14:06 06.06.2022 - 14:12 Büşra Uluşen

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali, 28 Mayıs'tan bu yana çeşitli etkinliklerle devam ediyor. İstanbullu vatandaşların müzik, tiyatro, sanat ve eğlenceye doyduğu festival tam 16 gün boyunca devam edecek. 

İstanbullu vatandaşlar, Beyoğlu Festivali konserlerine yoğun ilgi gösterdi. Birbirinden ünlü isimler, İstanbul sokaklarına taşan müzik şöleni ile unutulmaz bir akşam yaşatıyor. 

Beyoğlu Kültür Festivalinde son olarak Murat Dalkılıç ve Fatma Turgut konseri yapıldı. Bugün ise yine aynı coşku ile konser maratonu devam ediyor. 

6 Haziran 2022 Pazartesi günü sahnede olacak isimlerin Tuğçe Kandemir ve Ahiyan olacağı duyuruldu. 

Beyoğlu Kültür Festivali Ahiyan ve Tuğçe Kandemir konseri saat kaçta başlayacak, nerede?

Kültür Bakanlığı tarafından düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında ünlü şarkıcılar Tuğçe Kandemir ve Ahiyan 6 Haziran 2022 Pazartesi günü konser verecek. 

6 Haziranda önce saat 17.00'de Ahiyan, daha sonra saat 20.00'de Tuğçe Kandemir sahneye çıkacak. Konser AKM Türk Telekom Açık Hava Sahnesi'nde gerçekleşecek. 

beyoğlu tuğçe kandemir

beyoğlu ahiyan

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında yapılan konser ücretsizdir. Konser duyurusu yapılırken tüm halk davet ediliyor. 

Festivalde ücretli ve ücretsiz konserlerin yanı sıra bir de çocuklara, gençlere ve yetişkinlere hitap eden birbirinden farklı etkinlikler yapılıyor. Kültür ve sanat dolu bir gün geçirmek için İstanbul'un farklı yerlerine kurulan festival alanlarına gidebilirsiniz. Festival ile ilgili detaylar Kültür Bakanlığı'nın internet sitesinde yer alıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@