Beyoğlu Kültür Yolu Festivali konserleri: Oğuzhan Koç konseri ne zaman, ücretsiz mi, nerede yapılacak?

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç sahne alacak. Konsere katılmak isteyenler Oğuzhan Koç konseri ne zaman, saat kaçta araştırıyor. İşte konser programı.

Gündem 01.06.2022 - 17:47 01.06.2022 - 17:47 Büşra Uluşen

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın öncülüğünde düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali, İstanbullular tarafından yoğun ilgiye karşılandı. Biletli etkinliklerin yanı sıra onlarca ücretsiz programlarında yer aldığı Beyoğlu Kültür Yolu Festivali 28 Mayıs - 12 Haziran tarihleri arasında devam edecek. 

Beyoğlu Kültür Yolu FEstivali, kültür ve sanat mekanlarını megakent sakinlerine açarken yerli ve yabancı birçok sanatçının tiyatrodan konsere kadar birçok sanat etkinliği İstanbul sokaklarına taşacak.

Etkinliğin ilk günlerinde ünlü isimler ücretsiz konserler verirken diğer konserler ve konser yerleri de merak konusu oldu. 

Beyoğlu Oğuzhan Koç konseri ne zaman, saat kaçta, nerede? Konser ücretsiz mi?

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali, birçok ünlü sanatçıya sahnesini açıyor. Etkinliğin ilk 3 günü geride kalırken ünlü isimler halk ile buluştu ve unutulmaz konserler verdiler. Afişlerde Oğuzhan Koç konserinin olduğunu gören vatandaşlar ise Oğuzhan Koç konserinin ne zaman ve nerede yapıldığını merak etmeye başladı. 

beyoğlu oğüuzhan koç konseri

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç, 3 Haziran Cuma günü saat 20.00'de Galataport İstanbul Saat Kulesi Meydanı'nda konser verecek. Oğuzhan Koç konseri ücretsiz olacak.  

3 Haziran günü festivalde sahne alacak diğer isimler ise şöyle:

Baneva- AKM Türk Telekom Açık Hava Sahnesi (17.00)

Dedüblüman - AKM Türk Telekom Açık Haca Sahnesi (20.00)

Jabbar Deeperise - Şişhane Meydan Açık Sahne (20.00)

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali 16 Mayıs'a kadar devam edecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@